Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Rehabilitācijas medicīnas centrs

Rehabilitācijas medicīnas centrs
Rehabilitācija ir kļuvusi par šī gadsimta veselības aizsardzības stratēģiju, tā ienāk gandrīz jebkurā ārstniecības nozarē, lai sasniegtu iespējami labāko ārstniecības rezultātu. Sabiedrība noveco, medicīnas līmenis mainās un prasības pēc dzīves kvalitātes pieaug.

Mūsu slimnīcā rehabilitācija ir klātesoša sākot no reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļām līdz pat subakūtajām stacionārajām rehabilitācijas gultām, dienas stacionāram un ambulatorajiem rehabilitācijas pakalpojumiem.

Mūsu kolēģi spēj palīdzēt kritiski slimiem un ievainotiem, savukārt Rehabilitācijas medicīnas centra speciālistu uzdevums ir nodrošināt pacientiem iespēju atgriezties aktīvā un pilnskanīgā dzīvē.

Rehabilitācijas uzdevumus ir mazināt iedzimtu vai iegūtu funkcionēšanas  traucējumu ietekmi uz cilvēka dzīvi, izmantojot visus iespējamos līdzekļus un metodes. Rehabilitācija nozīmē arī slimību un traumu profilaksi, dzīvesveida korekcijas un atveseļošanās pasākumus.

Vadība

Rehabilitācijas medicīnas centra vadītāja
Centra virsārste
Funkcionālo speciālistu vadītāja
Rehabilitācijas medicīnas centra virsmāsa

Ārstniecības veidi

Akūta stacionāra rehabilitācija

Subakūta stacionāra rehabilitācija

Rehabilitācijas dienas stacionārs

Ambulatorā rehabilitācija

Rehabilitācijas tehnoloģijas:

  • Fizioterapija – rehabilitācijas nozare funkcionālo traucējumu mazināšanai, izmantojot dažādas fizioterapijas tehnoloģijas, individuālās un grupas nodarbības, nūjošana, u.c.
  • Ergoterapija – rehabilitācijas nozare, kas veicina personas iesaistīšanos sev nozīmīgas ikdienas aktivitātēs, tādējādi veicinot neatkarību, veselību un dzīves kvalitāti.
  • Balneoterapija- ūdens dziedniecība: ārstnieciskas vannas, pērļu vannas, kameru vannas, zemūdens masāža, hidromasāžas vanna, šarko duša u.c.
  • Siltumterapija – ozokerita palikācijas.
  • Fizikālā terapija - elektroprocedūras, magnetoterapija, ultraskaņas procedūras u.c.
  • Ārstniecīskā masāža - klasiskā masāža, limfodrenāža,
  • Audiologopēdija
  • Klīniskā psihologa konsultācijas

Kontakti

Rehabilitācijas medicīnas centra reģistratūra
Sazināties
67069791
Adrese
Pilsoņu iela 13, B3, 4.stāvs