Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Teritorijas pieejamība

Slimnīcas teritorijā Rīgā, Pilsoņu ielā 13, personām ar funkcionālajiem traucējumiem ir nodrošināta iespēja saņemt visus Slimnīcā sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām.

Slimnīcas apmeklētājiem, kuriem saskaņā ar MK noteikumiem ir tiesības izmantot invalīdu stāvvietu izmantošanas karti, Slimnīcas teritorijā ir  nodrošinātas 15 bezmaksas stāvvietas apmeklētāju autostāvvietā pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas). Gadījumā, ja šīs autostāvvietas ir aizņemtas, var izmantot jebkuru citu brīvu vietu autostāvvietā pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas).

Slimnīcas apmeklētāji ar funkcionāliem traucējumiem autostāvvietu Slimnīcas teritorijā (pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas)) var izmantot bez maksas neierobežotu laiku (pie nosacījuma, ka invalīdu stāvvietu izmantošanas karte ir novietota pie automašīnas priekšējā vējstikla un automašīna novietota, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus). Pirms izbraukšanas no Slimnīcas teritorijas ir jāanulē iebraukšanas talons un to var izdarīt:

klātienē – Neatliekamās medicīnas centrā, A korpusa Informācijas centrā vai Apsardzes postenī pie Atpūtas ielas iebrauktuves;

neklātienē – personai vēršoties pie ārstniecības personāla, kurš pa telefonu piesaka iebraukšanas talona maksas anulēšanu Klientu informācijas un apkalpošanas daļas dispečeram, vai sazinoties ar Apsardzes dienestu, izmantojot saziņas iekārtas pie iebraukšanas/izbraukšanas barjerām A korpusa stāvvietā (iebraukšana no Ventspils ielas).

Gadījumos, kad nepieciešams izmantot invalīdu ratiņkrēslu, to var pieteikt A korpusa Informācijas centrā (ieejot A korpusā, pa labi) vai zvanot uz 67069280. Slimnīcas darbinieks ar ratiņkrēslu pacientu nogādās tam vajadzīgajā vietā Slimnīcas teritorijā.

 

Presentation1.jpg