Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

ERASMUS izglītība

Projekts "Kompetenču triāde"

Erasmus+ programmas pieaugušo izglītības sektora projekta "Kompetenču triāde" ietvaros 22 “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca” darbiniekiem bija iespēja doties mobilitātes apmācībās, lai papildinātu prasmes un gūtu jaunas, inovatīvas zināšanas sekojošās jomās:

  • Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
  • Emocionālā inteliģence;
  • Stresa menedžments – kā pārvarēt stresu un profesionālo izdegšanu.

Mācībās piedalījās lektori un mācību procesu organizatori, kuri vada pieaugušo izglītības pasākumus mūsu slimnīcā. Pēc mobilitātes aktivitātēm dalībnieki guva ne tikai jaunas zināšanas un kompetences, bet arī pilnveidoja svešvalodas zināšanas, izveidoja kontaktus ar citu valstu pārstāvjiem un guva motivāciju turpināt darboties izglītības jomā.

Lai gūtās zināšanas apkopotu vienkopus, ir izveidota šī - ERASMUS izglītības sadaļa. Šeit atradīsiet materiālus ar pieaugušo izglītības materiāliem un prezentācijām, kas var noderēt mācību procesos un ikdienā.

Stresa pārvarēšana un izdegšanas novēršana

Kursa materiāls

 

Digitālās iespējas prezentācijām un apmācībām

Kursa materiāls

Apmācību sniedzēju materiāls

 

Emocionālā inteliģence – identificēt, izmantot un pārvaldīt emocijas

Kursa materiāls

Apmācību sniedzēju materiāls

Projekts "Inovatīvu un ilgtspējīgu izglītības metožu spēks"

Erasmus+ programmas pieaugušo izglītības sektora projekta "Inovatīvu un ilgtspējīgu izglītības metožu spēks" ietvaros 24 “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca” darbiniekiem bija iespēja doties mobilitātes apmācībās, lai papildinātu prasmes un gūtu jaunas, inovatīvas zināšanas sekojošās jomās:

  • Apmācīt lektoru;
  • Uz spēlēm balstītas apmācību metodes;
  • Darba vidē balstītas mācību metodes;
  • Izglītības koačinga spēks.

Mācībās piedalījās lektori un mācību procesu organizatori, kuri vada pieaugušo izglītības pasākumus mūsu slimnīcā. Pēc mobilitātes aktivitātēm dalībnieki guva jaunas zināšanas un kompetences bet arī pilnveidoja valodu, komunikācijas, sadarbības prasmes. Tāpat Erasmus+ mobilitātes ietvaros bija iespēja pilnveidot komandas prasmes ar pārējiem mobilitātes dalībniekiem.

Projekts paplašina iespējas PSKUS lektoriem sniegt tālāk savas zināšanas. Projekta "Inovatīvu un ilgtspējīgu izglītības metožu spēks" ietvaros ir novadītas apmācību lekcijas PSKUS darbiniekiem par tēmām:

  • Publiskā runa;
  • Izdegšanas sindroms un emocionālā inteliģence – Erasmus+ dienu ietvaros;
  • Spēļošana un spēlēs balstītas mācīšanās metodes.

Apmācīt lektoru

Kursa materiāls

Spēļošana un spēlēs balstītas mācīšanās metodes

Kursa materiāls

Darba vidē balstītas mācību metodes

Kursa materiāls 1 ,  2,  3  5 , 6 , 7  10 11 

Projekta gaitā notikušie pasākumi