Visu ārstu pieņemšanas laiki

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena

Alergoloģija

L. Ciekure
  • (katru 2.ned.)

Algoloģija

I.Paņihins
  • 9:00 - 13:00
M. Māliņa
  • 08.15 - 09.00
  • 08.15 - 09.00
  • 16.30 - 18.00

Anestezioloģija

M. Māliņa
  • 08.15 - 09.00
  • 08.15 - 09.00
  • 16.30 - 18.00

Kardioloģija

K. Jubele
  • 11.00 - 12.00
N. Ņesterovičs
  • 12.00 - 13.30
J. Ansabergs
  • 13.00 - 14.00
  • 11.00 - 13.00
M. Blumbergs
  • 13.30 - 14.00
  • 09.00 - 11.00
O. Kalējs
  • 11.00 - 13.00
S. Sakne
  • 13.00 - 15.00
M. Vikmane (Aritmologs)
  • 13.00 - 15.00
G. Kamzola
  • 13.00 - 15.00
  • 13.00 - 15.00
  • 13.00 - 15.00
M. Berzina
  • 10.00 - 12.00
  • 10.00 - 12.00
M. Stabulniece (EHO)
  • 10.30 - 12:00
  • 13.30 - 15.00
  • 08.00 - 09.00
  • 13.00 - 14.00
  • 08.00 - 09.00
V. Lavrentjevs (EHO)
  • 10.00 - 12.00
J. Jegorovs (EHO)
  • 12.00 - 14.00
  • 10.00 - 12.00
  • 09.00 - 11.00
M. Vikmane (Holtera monitorēšana)
  • 10.00 - 10.30
M. Vītola (Holtera monitorēšana)
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
T. Andrejeva (Holtera monitorēšana)
  • 11.30 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.30 - 12.00
L. Putāne
  • 10.00 - 11.00
  • 10.00 - 11.00
  • 13.30 - 14.30
  • 10.00 - 11.00
  • 10.00 - 11.00
M. Tokmanceva (Kardiologs)
  • 11.00 - 12.00
T. Andrejeva (Kardiologs)
  • 10.30 - 12.00
  • 13.30 - 14.30
A. Jaunromāne (Kardiologs)
  • 11.00 - 12.00
J. Romanova
  • 12.00 - 12.30
Māra Klovāne (Kardiologs)
  • 13.00 - 14.00
  • 14.30 - 15.30
G. Vēvere
  • 13.30 - 15.30
  • 08.30 - 09.00
  • 12:00 - 13:00
  • 13.30 - 15.30
  • 08.30 - 09.00
  • 12.00 - 12.30
M. Vītola (Kardiologs)
  • 14.00 - 16.00
  • 14.00 - 16.00
I. Mintāle (VEM)
  • 10.00 - 12.00
J. Vilks
  • 12.00 - 13.00
  • 11.00 - 12.00
  • 15:00 - 16:00
  • 11:00 - 12:30
M. Tokmanceva (VEM)
  • 10:00 - 11:00
  • 15:00 - 16:00
  • 15:00 - 16:00
M. Stabulniece (VEM)
  • 11.30 - 12.00
  • 14.00 - 15.00
  • 11.30 - 12.00
  • 12.30 - 14.00
  • 8.30 - 9.00
  • 11.30 - 12.00
  • 13.30 - 15.30
  • 8.30 - 9.00
  • 11.30 - 12.00
  • 09.00 - 12.30
Māra Klovāne (VEM)
  • 14.00 - 15.30
  • 09.30 - 13.00

Arodmedicīna

S. Ķeire
  • 14.00 - 17.00
  • 12.00 - 16.00
  • 14.00 - 16.00
  • 23.00 - 14.00
J. Cīrule
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
I. Kalve
  • 15.00 - 16.00
I. Bērts
  • 13:20 - 14:20
I. Laganovska - Dīriņa
  • 12.30 - 13.00
  • 14.00 - 17.00
  • 14.00 - 17.00
  • 13.00 - 14.00
T. Zvagule
  • 14.30 - 15.30
  • 14:30 - 15:30
  • 14.00 - 15.00
  • 14.00 - 15.00
A. Rubine
  • 13.30 -15.00

Asinsvadu ķirurģija

Dainis Krieviņš
  • 11.00 - 12.00
E. Lietuvietis
  • 11.00 - 12.00

Dermatoloģija

N. Gerula (dermatologs)
  • 11.40 - 12.40
  • 12.00 - 13.00
Gunita Žukovska
  • 11:00 - 12:00
Ilona Hartmane
  • 17:00 - 18:00
I. Mikažāns
  • 14:00 - 17:00
  • 17:00 - 17:40 (1x mēnesī)
Inta Kusiņa
  • 14.30 - 16.30
Evija Ceriņa
  • 9:00 - 10:00
  • 16:40 - 18:00
  • 12.00 - 13.00
A. Bērziņa
  • 16.00 - 17.00

Neiroloģija

E. Pūcīte (Elektroencefalogrāfijas (EEG) kabinets)
  • 15:45 - 16:30
D. Tjurina (Elektroencefalogrāfijas (EEG) kabinets)
  • 14:15 - 15:45
  • 15:45 - 16:30
  • 14:15 - 15:45
  • 14:15 - 16:30
J. Mednieks (Elektroencefalogrāfijas (EEG) kabinets)
  • 15.45 - 16:30
  • 14.15 - 15:45
  • 15.45 - 16:30
Z. Priede (Elektroencefalogrāfijas (EEG) kabinets)
  • 14:15 - 15:45
S. Sabeļņikova (Insulta profilakses kabinets)
  • 17.00 - 17:45
Anda Zeile (Elektromiogrāfijas (EMG) kabinets)
  • 14:00 - 15:00
  • 15:40 - 17:00
  • 15:20 - 16:40
I. Kamša
  • 14.00 - 15.00
  • 12:00 - 13:00
J. Mednieks (Neirologs)
  • 14.00 - 15.00
I. Supe
  • 13:00 - 13:30
  • 12:30 - 13:00
M. Mihailova
  • 11:00 - 12:00
  • 11:00 - 12:00
  • 11:00 - 12:00
S. Bērziņa
  • 16:00 - 17:00
A. Rozenbaha
  • 14.00 - 15.00
K. Jurjāns
  • 17.00 - 18.00
  • 13:00 - 15:00
O. Rubens
  • 12.30 - 14.00
  • 17.00 - 18.00
N. Morlata
  • 12.00 - 13.00
  • 12.00 - 13.00
  • 12.00 - 13.00
A. Millers
  • 12:30 - 13:30
A. Zeile (Neirologs)
  • 17.00 - 18.00
A. Flintere- Flinte
  • 17.00 - 18.00
  • 17.00 - 18.00
  • 11.00 - 12.00
G. Zubkova
  • 11.00 - 16.00
  • 15.20 - 17.20
  • 8.00 - 16.00
A. Raita (Neirologs)
  • 13.00 - 14.00
T. Muravska
  • 11.00 - 12.00
  • 13:00 - 14:00
E. Pūcīte (Neirologs)
  • 14.00 - 15.00
D. Tjurina (Neirologs)
  • 11.30 - 12.30
  • 9:00 - 11:30
A. Raita (Insulta profilakses kabinets)
  • 15.00 - 16:30

Endokrinoloģija

S. Šteina
  • 17.00 - 18.00
D. Seisuma
  • 11:00 - 13:00
L. Jaunozola
  • 15:30 - 16:15
  • 16.00 - 17.00
N. Fokina
  • 16.00 - 17.00
  • 14.00 - 16.00
U. Gailiša
  • 15.20 - 17.20
  • 10.00
K. Geldnere
  • 14:30 - 15:30
  • 14.00 - 15.00
R. Ritenberga
  • 10.00 - 12.00
V. Pīrāgs
  • 15.00 - 18.00

Fizikālā medicīna un rehabilitācija

Ivita Pole
  • 8.00 - 9.00
  • 8.00 - 9.00
  • 8.00 - 9.00
Jānis Ozoliņš
  • 16.00 - 18.00
Līna Butāne
  • 14.00-15.00
Līna Butāne
  • 14.00-15.00
Līga Kalniņa
  • 9.00 - 10.00

Gastroenteroloģija

Ē. Ostrovskis
  • 17:00 - 18:00
Jeļena Ivanova
  • 14.20 - 15.20
  • 12:40 - 13:20
A. Stāka
  • 15:30 - 16:00
  • 14:00 - 15:00
Poļina Zaļizko
  • 17:00 - 18:00
V. Voltnere
  • 13.20 - 15.00
  • 13.00 - 14.40
  • 13.00 - 15.00
  • 13.00 - 14.40
  • 13.00 - 15.00
E. Bodnieks
  • 18.00 - 18.40
V. Mokricka
  • 17.20 - 17.40
  • 17.00 - 18.00
Anatolijs Danilāns
  • 9:00 - 11:00
  • 9:00 - 11:00
A. Derovs
  • 17.00 - 18.00
J. Pokrotnieks
  • 12:30 - 14:30
D. Zandere
  • 13:00 - 14:00
E. Krustiņš
  • 17:30 - 18:30
  • 12:30 - 13:00
I. Birka
  • 13:20 - 14:00
  • 13:20 - 14:20
  • 13:20 - 14:20
  • 10.00 - 12.00
  • 13.40 - 14.40
A. Puķītis
  • 16.00 - 18.00
  • 15:00 - 17:40
I. Roderte
  • 18:00 - 19:00
  • 9:00 - 10:00
  • 10:00 - 11:00
Jeļena Ivanova
  • 14.20 - 15.20
  • 12:40 - 13:20

Ginekoloģija

V. Mata
  • 13.20 - 15.00
B. Lesiņa-Korne
  • 14.00 - 15.00
E. Gecēviča (Ginekologs)
  • 16.00 - 18.00
I. Vīksna
  • 14.00 - 15.00
  • 15:00 - 16:00

Imunoloģija

I. Jaunalksne
  • 08.00 - 09.30
N. Gerula (imunologs)
  • 17.00 - 18.00
N. Kurjāne
  • 11:00 - 12:30
  • 13:00 - 15:00
P. Kriķe
  • 15:00 - 16:00
  • 15:00 - 16:00

Infektoloģija

P. Aldiņš
  • 17.00 - 19.00

Ķirurģija (vispārējā)

A. Gardovskis (Ķirurgs)
  • 14.00 - 15.00
V. Borošenko
  • 10.00 - 12.00
M. Pavārs
  • 16.00 - 17.00
J. Gardovskis
  • 11.00 - 12.00
A. Kadišs
  • 16.00 - 18.00
A. Martinsons
  • 08.00 - 11.00
Andrejs Brikuns (Ķirurgs)
  • 14.00 - 16.00
Z. Narbuts
  • 13.00 - 14.00
A. Maļevskis
  • 17.30 - 18.30
A. Gardovskis (Ķirurgs)
  • 14.00 - 15.00
V. Borošenko
  • 10.00 - 12.00
M. Pavārs
  • 16.00 - 17.00
J. Gardovskis
  • 11.00 - 12.00
A. Kadišs
  • 16.00 - 18.00
A. Martinsons
  • 08.00 - 11.00
Andrejs Brikuns (Ķirurgs)
  • 14.00 - 16.00
Z. Narbuts
  • 13.00 - 14.00
A. Maļevskis
  • 17.30 - 18.30
Jānis Lapiņš
  • 14.00 - 16.00 2 pirmdiena
A. Ģīlis
  • 13.30 - 16.00
  • 2 piektdiena
L. Liepiņa
  • 16:00-17:00
A. Lēmanis (Proktologs)
  • 9.30 - 11.00
I. Melbārde Gorkuša
  • 15.30 - 17.00
  • 12.00 - 14.00
S. Ļebedjkovs (Proktologs)
  • 11.00 - 14.00
S. Ļebedjkovs (Ķirurgs)
  • 11.00 - 14.00
  • 14.00 - 16.00

Oftalmoloģija

I. Lukša
  • 10:00 - 12:00
  • 11.20 - 13.00
Ž. Artiņa
  • 9:40 - 12:00
  • 12.20 - 13.00
  • 11.20 - 12.40
L. Čača
  • 10.00 - 12.00
S. Šepetiene
  • 11.00 - 12.00
  • 13.00 - 15.00
  • 11.00 - 12.00
  • 13.00 - 15.00
  • 11.00 - 12.00
  • 13.00 - 15.00
  • 11.00 - 12.00
  • 13.00 - 15.00
  • 13.30 - 15.00
S. Čivljaka
  • 14.00 - 19.00
A. Zemītis
  • 14.00 - 19.00
T. Ķenģe
  • 13.30 - 19.00
  • 8.00 - 13.00
D. Markevica
  • 14.00 - 16.00
E. Šeļega
  • 12.00 - 14.00
  • 12.00 - 14.00
  • 17.00 - 19.00
  • 12.00 - 15.00
  • 12.00 - 14.00
T. Haite
  • 08.00 - 9:30
  • 12:00 - 14:00
  • 15:00 - 16:00
  • 14.00 - 15.00
  • 17:30 - 19:00
  • 8:30 - 9:30
  • 12:30 - 14:00
G. Ozola
  • 08.30 - 10.00
  • 14:00 - 14:30
  • 16:00 - 17:30
  • 08.00 - 10.00
I. Ķire
  • 8:00 - 10:00
G. Šarkova
  • 10:00 - 13:00
  • 12.00 - 13.00

Nefroloģija

I. Puide
  • 16.00 - 18.00
V. Kuzema
  • 11.30 - 13.00
  • 16:00 - 17:00
I. Ziediņa
  • 16.00 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
A. Silda
  • 17.00 - 18.00
I. Folkmane
  • 16:00 - 18:00
B. Vernere
  • 16.00 - 17.00
  • 17.00 - 18.00
I. Ādamsone
  • 11.00 - 12.00
  • 11.00 - 12.00
H. Čerņevskis
  • 12:00 - 14:00
  • 1 mēn.
Dz. Krugale
  • 13.00 - 14.00
  • 12.00 - 13.00
  • 10.00 - 14.00
A. Pētersons
  • 15.00 - 17.00
  • 1x mēn.

Neiroķirurģija

E. Valeinis
  • 11:00 - 11:15
J. Stuķēns
  • 11:00 - 11:15
E. Puķītis
  • 11:00 - 11:30
R. Putniņš
  • 11:00 - 11:15
R. Mikijanskis
  • 15.30 - 16.00
R. Sveržickis
  • 16:00 - 18:00
  • 14:40 - 15:00
  • 14.30 - 15.30
Rihards Ļuļēns
  • 14:00-14:30

Otorinolaringoloģija

L. Kupica
  • 14:00 - 15:00
M. Daugule
  • 10:40 - 13:40
  • 10:40 - 12:00
I. Vilks
  • 14:00 - 17:00
N. Starinska
  • 11:00 - 12:20
  • 15:00 - 17:00
A. Barščevskis
  • 12;00 - 15:00
D. Sumerags
  • 17.00 - 19.00
  • 14:20 - 17:20
Jegors Safronovs
  • 13:00 - 14:00
  • 15:00 - 16:00
  • 11.30 - 13.30
G. Sumeraga
  • 12:00 - 15:00
K. Broka
  • 14.00 - 14.30
D. Raumane
  • 12:20 - 13:00
  • 11:20 - 13:40
  • 12:20 - 13:00

Pneimonoloģija

D. Žentiņa
  • 15.00 - 16.00
  • 2 x mēnesī
Z. Kravale
  • 15.00 - 16.00
  • 12:00 - 13:00

Psihiatrija

S. Purviņa
  • 16:00 - 19:00

Reanimatoloģija

M. Māliņa
  • 08.15 - 09.00
  • 08.15 - 09.00
  • 16.30 - 18.00

Reimatoloģija

J. Zepa
  • 09.00 - 12.00
D. Andersone
  • 15.00 - 19.00
T. Zavgorodnaja
  • 10:00 - 12:00
  • 8:00 - 9:00
J. Arājs
  • 16:00 - 19:00
  • 16.00 - 19.00
  • 16:00 - 17:00
V. Lavrentjevs (Reimatologs)
  • 13.00 - 16.00
  • 11.00 - 13.00
S. Ābelīte
  • 14:00 - 17:00
  • 14:00 - 17:00
  • 13:00 - 16:00
E. Sikora
  • 10:00 - 13:00
  • 15.00 - 18.00

Sirds ķirurģija

R. Lācis
  • 11.00 - 12.00
  • 9.00 - 10.30

Torakālā ķirurģija

I. Tračums
  • 14:00 - 14:30
  • 15:30 - 16:00
A. Špaks
  • 16.00 - 16.30
  • 14.00 -14.30

Dzemdniecība

D. Bokučava
  • 13:00 - 14:00
K. Skrodele
  • 11.30 - 12.00
Z. Krastiņa (Grūtnieču USG)
  • 15:00 - 16:00
  • 13:00 - 14:30
E. Gecēviča (Ultrasonogrāfijas speciālists)
  • 11:45 - 12:30
Marija Mohova
  • 11.30 - 12.00
  • 11.30 - 12.00
B. Pūcīte
  • 17.00 - 18.00

Uroloģija

J. Plonis
  • 14.00 - 16.00
A. Maļevskis
  • 17.30 - 18.30
I. Geldners
  • 14:00 - 15:00
Andris Ābele
  • 13:00 - 15:30
  • 12.30 - 12.00
M. Meniss
  • 17.30 - 18.30
O. Jakušenoks
  • 17.30 - 19.00
  • 15.00 - 16.00
E. Vjaters
  • 12:00 - 13:00
Z. Pilsētniece
  • 12.00 - 13.45
G. Liberts
  • 13.30 - 15.00
P. Vaganovs
  • 17.00 - 19.00
  • 14.30 - 15.30

Zobārstniecība

Ligita Karņila
  • 14:00 - 19:00
  • 09:00 - 18:00
Jagriti Kakar
  • 09:00 - 14:00
  • 9:00 - 18:00