Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Diagnostiskās radioloģijas institūts

Diagnostiskās radioloģijas institūts
Diagnostiskās radioloģijas institūta ārsti ir savas nozares līderi Latvijā un arī aiz tās robežām. Vairāku gadu garumā uzkrāto pieredzi apvienojot ar augstākās klases tehnoloģijām, kas ir centra rīcībā, pacientiem tiek pielietotas visplašākās diagnostikas un saudzīgākās ārstēšanas iespējas.

Ar 64 slāņu datortomogrāfu tiek veikti dažādi neinvazīvi un ļoti informatīvi izmeklējumi, piemēram, CT koronarogrāfija, virtuālā CT kolonoskopija un bronhoskopija, CT angiogrāfija un galvas smadzeņu perfūzija u.c.

Ar jaunākās paaudzes 1,5T magnētiskās rezonanses aparatūru var precīzi diagnosticēt dažādas saslimšanas galvas un muguras smadzenēs, mugurkaulājā, asinsvados, kaulu - locītavu sistēmā, kā arī izvērtēt sirds, krūts dziedzeru, vēdera un mazā iegurņa orgānu stāvokli.

Diagnostiskās radioloģijas institūta invazīvie radiologi ir mācījušies vadošajās ārzemju klīnikās, viņu prasme un zināšanas ir novērtētas arī pasaulē. Ar invazīvās radioloģijas palīdzību ir iespējams veikt dažādas īpaši saudzējošas operācijas - paplašināt sašaurinātus asinsvadus un žultsvadus, ārstēt galvas smadzeņu aneirismas, arteriovenozas malformācijas un citas asinsvadu patoloģijas.

Piedāvājumā ir arī šādi radioloģiskie izmeklējumi: rentgenogrāfija, mammogrāfija, scintigrāfija, ultrasonogrāfija un doplerogrāfija.

Diagnostiskās radioloģijas institūts atrodas slimnīcas A korpusa 1.stāvā.

Vadība

Institūta vadītājs
Institūta virsārsts
Institūta virsārsts