Anesteziologa - reanimataloga konsultācija

Galvenā šī darba prioritāte ir anesteziologa pirms operācijas apskate, kuras laikā pacients tiek rūpīgi izmeklēts, dota atļauja operēt anestezioloģijā vai arī atteikta.
Vairāk par pakalpojumu

Konsultācijas laikā tiek dotas rekomendācijas ģimenes ārstam par pacienta sagatavošanu plānveida operācijai. Anesteziologa konsultācija nepieciešama, ja pacientiem paredzēta operācija vai diagnostiskie izmeklējumi, ko veic vispārējā vai daļēja anestēzijā.

Anesteziologs ir ārsts, kas nodrošina anestēziju operācijas laikā, medikamentozi padara manipulācijas nesāpīgas, mazina pacienta stresu, veic atsāpināšanu pēc operācijas periodā, nodrošina dzīvības funkciju uzturēšanu operācijas laikā,kontrolē sirdsdarbību, asinsspiedienu, elpošanu, medikamentozi mazina sāpes.

Ambulatorajā pieņemšanā anesteziologs iepazīstas ar pacienta veselības stāvokli, analīžu rezultātiem, plānotās operācijas veidu un izvērtē, vai anestēzija konkrētajam pacientam ir iespējama, kā arī izvērtē narkozes riskus.
Visus jautājumus ārsts pārrunā ar pacientu, sniedz informāciju par anestēzijas veidiem un pēc anestēzijas periodu.

Fakti par procedūru

Nepieciešamības gadījumā anesteziologs var palūgt cita ārsta - speciālista konsultāciju, īpaši jā pacientam ir hroniskas saslimšanas;
Gadījumā, ja pacientam ir nopietnas veselības problēmas, kas var ietekmēt anestēzijas norisi, ārsts var atteikt anestēziju, kamēr pacienta veselības stāvoklis nebūs stabils.

Sagatavošanās procedūrai

Obligāti ir jāsagatavo informāciju par lietotajiem medikamentiem;
Dodoties uz konsultāciju pie anesteziologa, līdzi jāņem laboratorisko izmeklējumu, analīžu (derīgs 1 mēnesi) - rezultāti, izrakstus no stacionāra (ja tādi ir).

Ārsti, kas veic procedūru

Izmaksas

  • Nosaukums
  • Cena
  • Kods

Pacienta līdzmaksājums

Pacienta līdzmaksājums par ārsta konsultāciju
4
300106

Maksa par konsultāciju

Sertificēta ārsta konsultācija
40
910402
vai
Ārstniecības struktūrvienības vadītāja, klīniskā virsārsta vai dr.med. konsultācija
50
910404
vai
Profesora vai dr.med. konsultācija
75
910406