Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Stradiņa slimnīca atkārtoti saņem Eiropas Insulta organizācijas augstākās pakāpes apbalvojumu Angels Awards

27.05.2024

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (Stradiņa slimnīca) Insulta vienība saņēmusi augstāko – dimanta –  pakāpes apbalvojumu Angels Awards. Iegūtais apbalvojums piešķirts par Eiropas Insulta organizācijas stingru kvalitātes kritēriju izpildi 2023.gadā, vērtējot katra ceturkšņa rezultātus. Apbalvojums ir starptautiska atzinība un izcilības novērtējums par Stradiņa slimnīcas profesionālo darbu insulta ārstēšanā un pacientu aprūpē.

2024.gada maijā Eiropas Insulta organizācijas 10.konferencē Šveices pilsētā  Bāzelē tika pasniegti Angels Awards apbalvojumi, kurus piešķir insulta vienībām, kas atbilst starptautiskam ekselences līmenim insulta ārstēšanā un pacientu aprūpē, ņemot vērā stingrus kvalitātes rādītājus.

Eiropas, Āfrikas un Āzijas vairāk nekā 8600 insulta vienību konkurencē Stradiņa slimnīcas insulta vienība – Neiroloģijas klīnika – atzīta ar vienu no labākajām pasaulē insulta ārstēšanā un pacientu aprūpē. Tai piešķirts augstākais dimanta līmeņa pakāpes apbalvojums Angels Awards.

Iegūtais dimanta apbalvojums piešķirts par 2023.gadu, vērtējot katra ceturkšņa rezultātus un izpildot Eiropas Insulta organizācijas stingrus kvalitātes kritērijus. Apbalvojums ir starptautiska atzinība un izcilības novērtējums par Stradiņa slimnīcas Neiroloģijas klīnikas profesionālo darbu.  

Neiroloģijas klīnikas vadītāja profesore Evija Miglāne uzsver: “Starptautiskā atzinība ir visas Neiroloģijas klīnikas darbinieku sasniegums. Paldies par darbu visam kolektīvam. Mēs turpinām attīstīties, pastāvīgi analizējam ārstēšanas rezultātus,  mācāmies no kļūdām un pilnveidojam savu praksi. Insulta pacientu ārstēšana ir komandas darbs, tāpēc īpaši vēlos izcelt Neiroloģijas klīnikas sadarbību ar Diagnostiskās radioloģijas institūtu, Rehabilitācijas medicīnas centru, Neatliekamās medicīnas centru un citām slimnīcas struktūrvienībām, kas ikdienā rūpējas, lai pacienti saņemtu pasaules labākajiem standartiem atbilstošu ārstēšanu."

Angels Initiative programma pastāv no 2016. gada un tajā piedalās vairāk nekā 8600 insulta vienību no Eiropas, Āfrikas un Āzijas. Stradiņa slimnīcas Insulta vienība šajā programmā piedalās no 2018. gada – līdz 2024.gada maijam slimnīca saņēmusi kopumā 25 dažādus apbalvojumus. Jāatzīmē, ka profesore Evija Miglāne 2020.gadā saņēmusi augstu apbalvojumu The Spirit of Excellence balvu, ko piešķir par sevišķu izcilību insulta aprūpē.

Lepojamies ar augsto novērtējumu!

Attēlā no kreisās: Neiroloģijas klīnikas neirologs Jānis Vētra, Neiroloģijas klīnikas vadītāja profesore Evija Miglāne un Neiroloģijas klīnikas neiroloģe Ieva Balode.

 

Jaunākie raksti

Stradiņa slimnīcas darbalaiks Jāņos

Stradiņa slimnīcas darbalaiks Jāņos

20. un 21. jūnijā Stradiņa slimnīcā notiek starptautisks invazīvās kardioloģijas un sirds ķirurģijas kongress Baltic Summer 2024

20. un 21. jūnijā Stradiņa slimnīcā notiek starptautisks invazīvās kardioloģijas un sirds ķirurģijas kongress Baltic Summer 2024

2024.gada 16.jūnijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena

2024.gada 16.jūnijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena