Slimnīcas Insulta vienība starptautiski novērtēta ar izcilību

11. Novembris

9. novembrī Eiropas un Pasaules insulta organizāciju rīkotajā virtuālajā konferencē īpašā ceremonijā tika godināti insulta ekselences centri. Pēdējo piecu ceturkšņu laikā mūsu slimnīcas Insulta vienības komanda piecas reizes novērtēta ar augstāko novērtējumu - Dimanta statusu, kas apliecina izcilu komandas veikumu insulta pacientu aprūpē.

 

Šogad īpašu balvu - “Angels Initiative- The Spirit of Excellence Award” – saņēma arī mūsu Neiroloģijas nodaļas vadītāja, Assoc. Prof. Evija Miglāne. Šo apbalvojumu katru gadu piešķir vien pieciem labākajiem Eiropas speciālistiem, kuri iemieso izcilību insulta aprūpē, attiecībās ar pacientiem, kolēģiem, kā arī cenšas paaugstināt kvalitāti ne tikai savā slimnīcā, bet arī valsts līmenī. Iepriekš šo balvu saņēmuši tādi Eiropā pazīstami neirologi kā Valērija Caso (bijusī Eiropas Insulta asociācijas prezidente), Assoc. Prof. Cristina Tiu, Prof. Zuzana Gdovinová, Prof. Juan Francisco Arenillas Lara un citi.

Kā jau vēstījām  - 2019. gadā Stradiņa slimnīcas Insulta vienība, kas ir lielākā Latvijā, atzīmēja 10 gadu jubileju. Stradiņa slimnīcas Neiroloģijas klīnikā gadā ārstējas vairāk nekā 1000 pacientu ar smadzeņu infarktu.

Par programmu:

“Angels Initiative” programma pastāv no 2016. gada un pašlaik tajā piedalās insulta vienības no Eiropas, Āfrikas un Āzijas. Programma izveidota ar mērķi uzlabot palīdzības sniegšanu pacientiem ar insultu Eiropā un pasaulē, lai pēc iespējas vairāk pacientu pēc insulta pārciešanas veiksmīgi atveseļotos. Stradiņa slimnīcas Insulta vienība “Angels Initiative” programmā piedalās no 2018. gada janvāra.

lejupielāde.jpg

Evija Miglane-709.jpg