Projekta "Seeding Life" seminārs Valmierā

SeeLife_Erasmus+.jpgEU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg

Novadīts projekta "Seeding Life" seminārs Vidzemes slimnīcā Valmierā

13.jūlijā Vidzemes slimnīcā Valmierā notika jau trešais projekta "Seeding Life" organizētais seminārs "Aktualitātes un medicīniskie aspekti orgānu donoru un transplantācijas jomā".

Semināru vadīja speciālisti no Stradiņa slimnīcas, kuri iepriekš ir piedalījušies Barselonas Universitātes un Spānijas Donoru un transplantācijas institūta organizētajās mācībās. Seminārā kopumā piedalījās vairāk kā 40 medicīnas darbinieki no Vidzemes slimnīcas, kuriem bija iespēja uzzināt vairāk par transplantācijas procesu un ar to saistītajiem medicīniskajiem aspektiem, kā arī novērtēt un pilnveidot savas zināšanas transplantācijas jomā. Visi semināra dalībnieki tika lūgti aizpildīt zināšanu novērtēšanas testus pirms un arī pēc semināra, kā rezultātā pareizo atbilžu skaits no sākotnējiem 53% paaugstinājās līdz 73% semināra noslēguma testā.

Īpaši atzinīgi semināra dalībnieki novērtēja lektoru kompetenci un spēju atbildēt uz interesējošajiem jautājumiem, kā arī iespēju kopīgi izskatīt dažādus praktiskos piemērus un dalīties pieredzē.

Nākamais seminārs projekta ietvaros plānots 22.augustā Rīgā, Duntes ielā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Pieteikšanās šim semināram iespējama, sūtot e-pastu uz adresi liga.grudule@stradini.lv.  

Photo web Valmiera.jpg