Projekta Seeding Life partneru sanāksme Barselonā

SeeLife_Erasmus+.jpg EU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg

Projekta Seeding Life partneri tiekas Barselonā

No šī gada 12. līdz 14. oktobrim Barselonā notika Erasmus+ programmas finansētā projekta “Seeding Life” partneru tikšanās. Šo sanāksmi organizēja projekta partneri no Spānijas – Barselonas Universitāte sadarbībā ar Donoru un transplantācijas institūtu.

Sanāksmes laikā projekta pārstāvji informēja par līdz šim paveiktajām aktivitātēm, kā arī notika sagatavošanās darbi nākamajam projekta posmam. Darba grupu diskusiju rezultātā tika sagatavots plāns ar mācību programmā iekļaujamajiem jautājumiem. Kopumā mācības paredzēts īstenot divos līmeņos. Vispirms laika posmā no šā gada oktobra līdz nākamā gada maijam notiks attālinātās jeb on-line mācības, kurām tiks izmantots Barselonas universitātes izveidotais mācību portāls. Pēc šī mācību kursa apgūšanas plānotas nedēļu ilgas mācības klātienē, kuru norises vieta paredzēta Bulgārijā.

19.oktobrī plānota pirmā video konference ar visiem projektā iesaistītajiem speciālistiem, kuras laikā visi dalībnieki tiks iepazīstināti ar izveidoto mācību platformu, kurā norisināsies mācības Latvijas un Bulgārijas mediķiem. No Latvijas kopumā šajās mācībās plānots piedalīties četriem ārstiem reanimatologiem.

“Seeding Life” projekts ir uzsākts 2015. gada septembrī un to paredzēts ieviest līdz 2017.gada 31.decembrim. Projektā iesaistīti kopumā četri partneri no Bulgārijas, Spānijas un Latvijas.

Foto_Barcelona.jpg