Poliklīnika

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Poliklīnika ir daudzprofilu konsultatīva poliklīnika ar labām tradīcijām, modernām diagnostikas un ārstēšanas iespējām.
Ambulatori pacientiem tiek sniegta konsultatīva un diagnostiska palīdzība, kā arī nodrošināts ārstniecības un aprūpes process – medicīnisko manipulāciju un procedūru veikšana, pacientu izglītošanas darbs.
Pacientus konsultē augstas kvalifikācijas ārsti, nodaļu, klīniku un centru vadītāji un profesori, kas vienlaikus ir arī Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāšu mācībspēki. Pacientu aprūpē piedalās sertificētas māsas.
Poliklīnikas procedūru kabinetos iespējams veikt vakcināciju un citas procedūras – muskulārās un venozās injekcijas, blokādes, medikamentu ievadīšanu infūzā veidā, aseptiskās un septiskās brūču pārsiešanas.Lai pieteiktos uz ārsta konsultāciju, nepieciešams iepriekš pierakstīties, zvanot pa tālruni 67069280 darba dienās no plkst. 8:00 - 19:00.
Poliklīnikas darba laiks no plkst. 8.00-19.00 un piektdienās no plkst. 8.00-18.00, sestdienās, svētdienas un svētku dienās Poliklīnika nestrādā.

Pacientam reģistratūrā jāuzrāda ģimenes ārsta nosūtījums, personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība (ID karte)) un apdrošināšanas polise, ja tāda ir.


Poliklīnikas vadītāja - Lelde Vancoviča

Poliklīnika atrodas slimnīcas A1 un A2 korpusos (dermatologu konsultācijas notiek 38.korpusā)