Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina uz semināru Rīgā

SeeLife_Erasmus+.jpgEU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg

VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” un Latvijas Transplantācijas centrs aicina uz semināru.

 

2017. gada 14.septembrī plkst. 10.00

Viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija telpā “Sigma” , Elizabetes ielā 55, Rīgā

tiek organizēts seminārs “Aktualitātes un medicīniskie aspekti orgānu donoru un transplantācijas jomā”.

 

Uz semināru tiek aicināti visi veselības aprūpes speciālisti, īpaši neatliekamās medicīnas centra, intensīvās terapijas, kardioloģijas, nefroloģijas, neiroķirurģijas un neiroloģijas medicīnas māsas, ārsti un ārstu palīgi. Dalība seminārā ir bez maksas, semināra noslēgumā visi ārsti saņems sertifikātus ar Latvijas Ārstu biedrības apstiprinātiem 9 KP, māsas – Latvijas Māsu asociācijas apstiprinātiem 8 KP, ārstu palīgi – Latvijas ārsta palīgu profesionālās biedrības apstiprinātiem 8 KP.

 

Seminārs tiek organizēts VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” īstenotā projekta “Seeding Life” ietvaros. Projekts tiek ieviests sadarbībā ar projekta vadošo partneri “Universitātes daudzprofilu un neatliekamās medicīnas slimnīca „Pirogov”” (Bulgārija) un diviem partneriem no Spānijas – Barselonas Universitāti un Donoru un transplantācijas institūtu. Semināra programma ir sagatavota, balstoties uz Barselonas Universitātes un Spānijas Donoru un transplantācijas institūta izstrādāto mācību programmu. Spānijas Donoru un transplantācijas institūts jau 25 gadus organizē un vada mācības veselības aprūpes speciālistiem visā pasaulē.

 

Semināru vadīs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti, kuri piedalījušies projekta “Seeding Life” ietvaros organizētajās mācībās Barselonas Universitātes pasniedzēju vadībā. Latvijā novadīti jau pieci šādi semināri dažādās Latvijas pilsētās, noslēdzošais seminārs paredzēts Rīgā. Pieteikumus lūgums iesūtīt līdz 11.septembrim uz adresi: liga.grudule@stradini.lv .

 

Projekts tiek īstenots ar Erasmus+ programmas atbalstu.

 

Semināra programma atrodama ŠEIT.

 

 

Kontaktpersona pieteikumu iesūtīšanai, kā arī citiem ar semināra norisi un organizēšanu saistītiem jautājumiem: Līga Grudule, tālr. 6706 9785, e-pasts liga.grudule@stradini.lv