Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca aicina uz semināriem

SeeLife_Erasmus+.jpgEU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina medicīnas speciālistus uz semināriem

ES Erasmus+ programmas finansētā projekta “Seeding Life” ietvaros laika posmā no 2017. gada jūnija līdz oktobrim tiks organizēti semināri “Aktualitātes un medicīniskie aspekti orgānu donoru un transplantācijas jomā”. Semināra programma ir sagatavota, balstoties uz Barselonas Universitātes un Spānijas Donoru un transplantācijas institūta izstrādāto mācību programmu. Spānijas Donoru un transplantācijas institūts jau 25 gadus organizē un vada mācības veselības aprūpes speciālistiem visā pasaulē.

Projekta “Seeding Life” ietvaros kopumā astoņi speciālisti no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas piedalījās mācībās, kuras attālināti noritēja no 2016. gada oktobra līdz 2017. gada maijam un noslēdzās ar nedēļu ilgām mācībām klātienē Barselonas Universitātes pasniedzēju vadībā. Lai nodotu iegūtās zināšanas, projekta laikā apmācītie speciālisti vadīs seminārus reģionālajās slimnīcās un Rīgā.

Jūnijā un jūlijā ir saskaņota šādu semināru norise:

29. jūnijs Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, Latvijas Transplantācijas centra telpās, sākums plkst. 11.00.

4. jūlijs Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī, 1. stāva konferenču zāle, sākums plkst. 10.00.

13. jūlijs Vidzemes slimnīca Valmierā, 1. stāva konferenču zāle, sākums plkst. 11.00.

Uz semināriem tiek aicināti visi veselības aprūpes speciālisti, īpaši neatliekamās medicīnas centra, intensīvās terapijas, kardioloģijas, nefroloģijas, neiroķirurģijas un neiroloģijas medicīnas māsas un ārsti. Programma ar seminārā iekļautajiem jautājumiem atrodama zemāk.

Dalība seminārā ir bez maksas, semināra noslēgumā visi ārsti saņems sertifikātus ar Latvijas Ārstu biedrības apstiprinātiem 9 KP, māsām - Latvijas Māsu asociācijas apstiprinātiem 8 KP.

VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” īsteno projektu “Seeding Life” sadarbībā ar projekta vadošo partneri “Universitātes daudzprofilu un neatliekamās medicīnas slimnīca „Pirogov”” (Bulgārija) un diviem partneriem no Spānijas – Barselonas Universitāti un Donoru un transplantācijas institūtu. Projekts uzsākts 2015. gada septembrī un to plānots pabeigt līdz 2017. gada 31. decembrim. Projekts tiek īstenots ar Erasmus+ programmas atbalstu.

Kontaktpersona par semināru norisi un organizāciju: Līga Grudule tālr. 6706 9785, e-pasts: liga.grudule@stradini.lv

Semināra programmu iespējams aplūkot ŠEIT