Lepojamies!

12. Novembris

Vairākiem mūsu kolēģiem piešķirts īpašais valsts apbalvojums - Atzinības krusts par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā, augsti profesionāli, īpaši pašaizliedzīgi un drosmīgi veicot amata pienākumus, kā arī operatīvi un efektīvi pieņemot lēmumus līdz šim nebijušas sarežģītības epidemioloģiskajā un sabiedrības veselības apdraudējuma situācijā saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību.

Paldies profesoram Ugam Dumpim, Uzkopšanas un veļas aprites dienesta vadītājai Inetai Caunei, Neatliekamās medicīnas centra ārstei stažierei Dainai Kalniņai, Neatliekamās medicīnas centra virsmāsas p.i. Dacei Neibartei, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Rīgas reģionālā centra brigāžu atbalsta centra "Krasts" vadītājam Rafaelam Ciekuram, kurš ir arī mūsu Latvijas kardioloģijas centra 39.Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes  māsa, par pašaizliedzīgo darbu, netaupot sevi un nerēķinot darba stundas! Tas prasa ne vien profesionālu, bet arī drosmīgu izvēli un rīcību, ar degsmi darīt savu darbu!

Sirsnīgs paldies arī visiem pārējiem mūsu kolēģiem, kuri ir strādājuši, lai ierobežotu pandēmijas izplatību valstī un lai palīdzētu tiem, kuri saslimuši.

124399537_3728340137184970_3799784235471054060_o.jpg

Foto: president.lv