Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Ievēlēta slimnīcas padome

10.02.2020

Konkursā kārtībā ir izraudzītas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas padomes, ar kuru sastāviem Veselības ministrija iepazīstināja šodien, 10. februārī,  Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā.

 

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija pagājušajā gadā izsludināja konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem.

 

Noslēdzoties pretendentu izvērtēšanas procesam, katrā no universitāšu slimnīcu padomēm konkursa kārtībā izraudzīti trīs pārstāvji, pārstāvot savu kompetences jomu - pārmaiņu vadības, finanšu, kā arī veselības aprūpes.

 

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas padomē darbosies trīs speciālisti -  ekonomikas maģistrs Juris Lapše, kurš kopš 2002. gada darbojies vienā no pasaules lielākajām starptautiskajām revīzijas un konsultāciju firmām -  PricewaterhouseCoopers, biznesa vadības maģistrs Reinis Ceplis, kurš strādājis VAS Latvijas Dzelzceļš kā Padomes loceklis un Lietuvas medicīnas zinātņu universitātes Kauņas klīnikas ģenerāldirektors Renaldas Jurkevičius.

PSKUS_padomes_locekli.JPG

Jaunākie raksti

Atklāta vēstule par publicēto

Atklāta vēstule par publicēto

Pacients ir prioritāte. Valentīna Lapiņa. Endoskopiju nodaļa

Pacients ir prioritāte

Pacienta ceļvedis Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas centrā

Pacienta ceļvedis Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas centrā