Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Erasmus+ mobilitātes apmācības un mācību materiāli

12.01.2023

Erasmus+ programmas pieaugušo izglītības sektora projekta "Kompetenču triāde" ietvaros, 2022.gadā 22 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekiem bija iespēja doties mobilitātes apmācībās, lai papildinātu prasmes un gūtu jaunas, inovatīvas zināšanas sekojošās jomās:

 • Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
 • Emocionālā inteliģence;
 • Stresa menedžments – kā pārvarēt stresu un profesionālo izdegšanu.

Mācībās piedalījās lektori un mācību procesu organizatori, kuri vada pieaugušo izglītības pasākumus mūsu slimnīcā. Pēc mobilitātes aktivitātēm dalībnieki guva ne tikai jaunas zināšanas un kompetences, bet arī pilnveidoja svešvalodas zināšanas, izveidoja kontaktus ar citu valstu pārstāvjiem un guva motivāciju turpināt darboties izglītības jomā.

Lai gūtās zināšanas apkopotu vienkopus, ir izveidota ERASMUS izglītības sadaļa, kuru papildināsim ar pieaugušo izglītības materiāliem un prezentācijām, kas var noderēt mācību procesos un ikdienā: https://stradini.lv/lv/content/erasmus-izglitiba

Zinātniskais institūts turpinās iesākto, aktīvi iesaistīties projektu konkursos, lai piesaistītu finansējumu Erasmus + programmā pieaugušo apmācību programmas ietvaros. Tas sniegs iespēju esošajiem un topošajiem apmācību sniedzējiem un lektoriem gūt jaunas prasmes, starptautisko pieredzi un zināšanas, kā arī ļaus paplašināt lektoru skaitu, kas pasniedz ārstu pilnveidošanas kursus. 

Gūtās atziņas no dalībniekiem:

 • Erasmus+ sniedz neizmērāmu pievienoto vērtību – tā ir izglītošanās un praktiska komunikācijas prasmju trenēšana angļu valodā, iespēja iepazīt valstis, to kultūras mantojumu un ļauj sajusties kā daļai no Eiropas izglītības telpas. Ja kāds vēl šaubās, vai pieteikties Erasmus programmai, ko es teiktu? - Kā tev šķiet, ko vairāk nožēlot: neizmantotu izdevību vai drosmīgu piedzīvojumu?
 • Mācībās guvu vērtīgas idejas par to, kā pilnveidot prasmi publiski uzstāties, noturēt klausītāju uzmanību un veidot atraktīvu, atmiņā paliekošu stāstījumu. Dalība šajās mācībās ļāva iepazīt kolēģus no citām valstīm un dalīties pieredzē.

  Pasniedzējs labi pārvaldīja savu tēmu un spēja sabalansēt teoriju ar praktiskiem uzdevumiem. Ļoti novērtēju iespēju gan pilnveidot savas zināšanas un praktiskās iemaņas, gan iepazīt citu valstu kultūru un vidi!

 • Kursi deva iespēju uz brīdi apstāties un padomāt par cilvēku savstarpējo attiecību nozīmi. Apguvām to, cik vērtīgi ir vadīt un kontrolēt savas emocijas, kā arī ieklausīties savu kolēģu, studentu, draugu, ģimenes locekļu emocionālajā pasaulē. Mācījāmies iemaņas, kā to veiksmīgāk darīt.

  Manuprāt, tas bija ļoti lietderīgi un, turklāt, patīkami pavadīts laiks. Kursi bija labi organizēti, lielisks pasniedzējs, kurš sniedza ne tikai zināšanas, bet arī radīja īpašu saikni starp dalībniekiem.

  Paldies par doto iespēju! Novēlu katram to piedzīvot!

Materiālus un prezentācijas no kursiem atradīsiet ERASMUS izglītības sadaļā: https://stradini.lv/lv/content/erasmus-izglitiba

Jaunākie raksti

Stradiņa slimnīca pārņem jaunā korpusa būvobjektu un nekavējoši sāk neatliekamos darbus

Stradiņa slimnīca pārņem jaunā korpusa būvobjektu un nekavējoši sāk neatliekamos darbus

SIA “Velve” piedāvā neadekvātu un prettiesisku vienošanās projektu, mēģinot atbrīvoties no visām tiesiskajām sekām un zaudējumu piedziņas

SIA “Velve” piedāvā neadekvātu un prettiesisku vienošanās projektu, mēģinot atbrīvoties no visām tiesiskajām sekām un zaudējumu piedziņas

Darbu uzsācis MUTES VESELĪBAS KABINETS un STUDENTU KLĪNIKA