Dzemdības

Augstā riska grūtniecību un dzemdību vadīšana. Dzemdību vadīšana veselām sievietēm, dzemdību ierosināšana – rūpīgi vērtējot dzemdību ceļu stāvokli, paritāti, paredzamo augļa masu, pacientes vēlmes. Īpaša pieeja grūtniecēm ar ekstragenitālo pataloģiju - bronhiālo astmu, sirdskaiti, nieru un aknu pataloģijām. Dzemdību gaitā - kardiotokogrāfija ar izvērstu analīzi, izmantjot STAN, nepieciešamības gadījumā ķeizargrieziena taisīšana, vakumekstrākcijas izmantošana izstumšanas periodā. Dzemdību indukcija (stimulēšana). Pēcoperācijas un pēcdzemdību novērošana.
Vairāk par pakalpojumu

Fakti par procedūru

STAN: kardiotokogrāfs STAN – ierīce, kas palīdz izmeklēt vēl nedzimušā mazuļa sirdsdarbību un sekot tai dzemdību laikā;
Vakuumekstrākcijas metodi izmanto dzemdību pataloģijas gadījumā. Šo metodi izmanto pašās dzemdību beigās, ja sieviete pati nespēj izspiest savu bērniņu vai bērniņš jūtas slikti un viņam jāpiedzimst nekavējoši.

Sagatavošanās procedūrai

Grūtniecei savlaicīgi jāstājas uzskaitē pie speciālista, jāseko speciālista norādēm;
Tuvojoties dzemdībām, ja ir tāda vēlme, jāpiesakās pie konkrētas vecmātes un dzemdību speciālista.

Izmaksas

Pakalpojumu izmaksām ir informatīva nozīme. Precīza pakalpojuma cena tiek aprēķināta pēc ārsta konsultācijas, ņemot vērā operācijas veidu, anestēzijas veidu un ilgumu, slimnīcā pavadāmo dienu skaitu, kā arī nepieciešamos materiālus, izmantojamās tehnoloģijas, individuālo specifiku un pacienta izvēli.

  • Nosaukums
  • Cena
  • Kods

Operācijas cena

Ķeizargrieziena operācija pēc pacientes pieprasījuma (G13) (t.sk. 2 gultas dienas un anestēzija)
2210,00
250034