Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Ambulatorās ķirurģijas centrs

Ambulatorās ķirurģijas centrs
Mazā ķirurģija vienas dienas laikā
Ambulatorā jeb vienas dienas ķirurģija paredz, ka pacientu izoperē un tajā pašā vai nākamajā dienā viņš var doties mājup, lai turpinātu ārstēšanos mājas apstākļos. Pacientam tas nozīmē laika un finanšu resursu ietaupījumu, mobilitāti un profesionālu speciālistu pieejamību. Pacients minimāli tiks atrauts no ierastās vides, ģimenes un tuviniekiem, uzturēšanās dienas stacionārā kopējo izmaksu ziņā ir lētāks pakalpojums. Dienas stacionārā ir septiņas gultas.

Tehnoloģijas
Ambulatorās ķirurģijas centrs ir ķirurģijas dienas stacionārs, kas ir integrēts lielas slimnīcas struktūrā ar mērķi uzlabot ķirurģisko slimību ārstēšanas kvalitāti, modernizēt ambulatori un dienas stacionāra profila ķirurģisko slimību ārstēšanu un padarīt to pieejamāku Latvijas pacientiem.
Ambulatorās ķirurģijas centrā ierīkota operāciju zāle ar digitāli integrētu operāciju vadību, kas ļauj ārstam vadīt operāciju norisi ar skārienjutīgu ekrānu palīdzību. Ambulatorās ķirurģijas centrā atrodas arī videoendoskopiju iekārta, kā arī moderna laparoskopijas iekārta.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PACIENTIEM

Pacientu pieņemšana centrā notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Ņemot vērā slimnīcā noteiktos epidemiloģiskās drošības pasākumus, pacientus lūdzam ierasties ne ātrāk kā 10 minūtes pirms noteiktā pieraksta laika, lai neveidotos pacientu pulcēšanās slimnīcas iekštelpās. 

Pārsiešana notiek rindas kārtībā, katru darba dienu no plkst. 8:00 - 9:00. 

  • Kuros gadījumos ir nepieciešams veikt COVID-19 analīzes testu?

Negatīvs COVID-19 analīzes tests, kas veikts ne vēlāk kā 48 stundas pirms ierašanās pie mums, ir nepieciešams šādos gadījumos: ja ir plānota operācija vai ķirurģiska, invazīva manipulācija stacionārā vai dienas stacionārā, kā arī  fibrogastroskopija. Testi netiek prasīti dodoties uz vizīti pie ārsta vai uz radioloģisko izmeklējumu! Nosūtījumu uz testu izsniedz  ģimenes ārsts.

  • Vai ierodoties pie jums, man ir nepieciešama sejas aizsargmaska?

Atrodoties slimnīcas telpās, ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Pacientiem sejas aizsargmaskas nodrošina slimnīca, savukārt pavadošajai personai ir jābūt savam mutes un deguna aizsegam. 

  • Kā pareizi lietot sejas masku?

Maskai ir jānosedz deguns un mute visu laiku, ko atrodaties pie mums. Noskatieties video pamācību par to, kā pareizi lietot sejas aizsargmaskas šeit.

  • Vai mani var pavadīt tuvinieks?

Būsim ļoti pateicīgi, ja šobrīd ģimenes locekļi jūs nepavadīs. Protams, gadījumos, kad tas ir absolūti nepieciešams - invaliditāte, pacinets ar īpašām vajadzībām utml., pavadošā persona ir izņēmuma kārtā pieļaujama.

  • Vai slimnīcā ir atļauti tuvinieku apciemojumi?

Drošības nolūkos, tuvinieku vizītes stacionāra nodaļās ir liegtas. Lūdzam izmantot saziņai mobilos telefonus, bet, ja tāda tuviniekam nav, saziņa iespējama izmantojot nodaļas mobilo tālruni, par kura numuru informēs nodaļas pārstāvis.

Jau iepriekš pateicamies par sapratni un atbalstu, ievērojot visus drošības un piesardzības pasākumus!

Vadība

Virsārsts
Asoc.prof.

Ārstniecības veidi

Pakalpojumi
Ambulatorās ķirurģijas centrā var veikt visas ķirurģiskās manipulācijas, kas iespējamas, pacientam īslaicīgi uzturoties stacionārā:
laparoskopiskas operācijas,
trūču operācijas,
mazinvazīvas vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu operācijas,
maza apjoma krūts dziedzera operācijas,
ādas un zemādas veidojumu operācijas,
hemoroīdu ārstēšana un citas proktoloģiskas operācijas.