Ambulatorās ķirurģijas centrs

Mazā ķirurģija vienas dienas laikā
Ambulatorā jeb vienas dienas ķirurģija paredz, ka pacientu izoperē un tajā pašā vai nākamajā dienā viņš var doties mājup, lai turpinātu ārstēšanos mājas apstākļos. Pacientam tas nozīmē laika un finanšu resursu ietaupījumu, mobilitāti un profesionālu speciālistu pieejamību. Pacients minimāli tiks atrauts no ierastās vides, ģimenes un tuviniekiem, uzturēšanās dienas stacionārā kopējo izmaksu ziņā ir lētāks pakalpojums. Dienas stacionārā ir septiņas gultas.
Pakalpojumi
Ambulatorās ķirurģijas centrā var veikt visas ķirurģiskās manipulācijas, kas iespējamas, pacientam īslaicīgi uzturoties stacionārā:
laparoskopiskas operācijas,
trūču operācijas,
mazinvazīvas vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu operācijas,
maza apjoma krūts dziedzera operācijas,
ādas un zemādas veidojumu operācijas,
hemoroīdu ārstēšana un citas proktoloģiskas operācijas.
Tehnoloģijas
Ambulatorās ķirurģijas centrs ir ķirurģijas dienas stacionārs, kas ir integrēts lielas slimnīcas struktūrā ar mērķi uzlabot ķirurģisko slimību ārstēšanas kvalitāti, modernizēt ambulatori un dienas stacionāra profila ķirurģisko slimību ārstēšanu un padarīt to pieejamāku Latvijas pacientiem.
Ambulatorās ķirurģijas centrā ierīkota operāciju zāle ar digitāli integrētu operāciju vadību, kas ļauj ārstam vadīt operāciju norisi ar skārienjutīgu ekrānu palīdzību. Ambulatorās ķirurģijas centrā atrodas arī videoendoskopiju iekārta, kā arī moderna laparoskopijas iekārta. 


Virsārsts Andris Gardovskis
Virsmāsa Anita Znotiņa
Centrs atrodas 25. korpusā. Ieeja Ambulatorās ķirurģijas centrā no Pilsoņu un Ventspils ielu stūra.