Aktuālā informācija pandēmijas laikā

Svarīga informācija par slimnīcas darba organizēšanu koronavīrusa COVID-19 pandēmijas laikā

  • Kā notiek pierakstīšanas pie speciālistiem un uz izmeklējumiem?

Ārstu pieņemšana un izmeklējumi notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties aicinām pa vienoto pieraksta tālruni 67069280 vai izmantojot e-pierakstu www.stradini.lv

  • Kuros gadījumos ir nepieciešams veikt COVID-19 analīzes testu?

Ja pacients ir izgājis pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, ierodoties vairs nav nepieciešams veikt Covid-19  testu. Vēršam uzmanību, ka vēlams, lai apliecinājums vai sertifikāts ir līdzi izdrukātā veidā.

Negatīvs COVID-19 analīzes tests, kas veikts ne vēlāk kā 48 stundas pirms ierašanās pie mums, ir nepieciešams šādos gadījumos: ja ir plānota operācija vai ķirurģiska, invazīva manipulācija stacionārā vai dienas stacionārā, kā arī  fibrogastroskopija un kolonoskopija. Testi netiek prasīti dodoties uz vizīti pie ārsta vai uz radioloģisko izmeklējumu! Nosūtījumu uz testu izsniedz  ģimenes ārsts.

  • Vai, ejot uz vizīti pie ārsta, man nepieciešama sejas aizsargmaska?

Atrodoties slimnīcas telpās, ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Pacientiem sejas aizsargmaskas nodrošina slimnīca, savukārt pavadošajai personai ir jābūt savam mutes un deguna aizsegam. 

  • Kā pareizi lietot sejas masku?

Noskaties video pamācību par to, kā pareizi lietot sejas aizsargmaskas šeit.

  • Vai slimnīcā ir atļauti tuvinieku apciemojumi?

No 06.07.2021 pacientu apmeklējumi iespējami vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, kuras var uzrādīt atbilstošus dokumentus.

No 21.06.2021 apmeklējumi atļauti Dzemdību nodaļā - tikai personām ar pabeigtu Covid-19 vakcināciju un tikai noteiktajos apmeklējumu laikos. Vairāk informācijas meklējiet sadaļā Jaunumi.

  • Vai slimnīcā notiek ģimenes dzemdībās?

Jā, mūsu slimnīcā ģimenes dzemdības ir atļautas. Ja partneris ir saņēmis pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, tad nav nepieciešams veikt Covid-19 testu. Jautājumus iespējams uzdot zvanot pa tālruni 67095379 vai rakstot uz dzemdibas@stradini.lv.

 

  • Visa aktuālā informācija saistībā ar COVID-19 izplatību valstī pieejama Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra izstrādātajā mājas lapā: https://covid19.gov.lv