Alfa - stim terapija

Uzlabo dabīgo miegu, darba spējas, iedarbojas nomierinoši, stabilizē sirds nervu funkcijas. Ārstēšanas seansa ilgums ir no 20 līdz 60 minūtēm. Procedūra ir pilnīgi nesāpīga, pat patīkama. Pēc Alpha–stim ārstēšanas procedūras pacientam rodas iekšējā miera sajūta, labsajūta. Kraniālo elektrostimulāciju iespējams izmantot vienā dienā ar citām Jūsu ārsta nozīmētajām terapijām, tā neietekmē citu procedūru rezultātus.
Vairāk par pakalpojumu

Cilvēkam draudzīgs mikrostrāvas signāls palīdz sakārtot elektriskos un bioķīmiskos procesus, kas ir atbildīgi par nervu sistēmas un organisma korektu darbību.

Terapija ir efektīva, vienkārša, patīkama un droša. To veic kursu veidā bez vecuma ierobežojuma.
Viena seansa ilgums parasti ir 20-60 minūtes dienā. Jau pirmajā lietošanas reizē parasti jūtams būtisks atvieglojums, pastāvīgu uzlabojumu var sasniegt sākot ar 30 dienām. Kopējais kursa ilgums atkarīgs no konkrētā gadījuma.

Alpha-stim lieto ikdienā, līdz sasniegts vēlamais rezultāts. Pēc tam lietošana ieteicama 2-3 reizes nedēļā vai retāk profilakses nolūkos.

To droši var lietot atsevišķi vai kompleksā ar medikamentiem un citām metodēm.
Pateicoties Alpha-stim, veselību ir atguvuši arī tie cilvēki, kuriem nav palīdzējušas citas metodes.

Fakti par procedūru

Pirms procedūras uzsākšanas nepieciešama fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija.
Tiek samitrinātas elektrodes ar kontaktšķidrumu un uzliek tās uz auss ļipiņām;
Terapijas laikā parasti ir jūtama kņudināšana ausu ļipiņās. Ja arī kņudināšanu nejūtat, terapijas efektivitāte saglabājas;
Tiek ieslēgta iekārta, uzstādīts laiks un pacientam atbilstošs signāla līmenis;

Izmaksas

  • Nosaukums
  • Cena
  • Kods

Maksas manipulācijas cena

Alfa - stim procedūra
5,50
310002

Atlabšanas periods pēc operācijas

Pozitīvas izmaiņas - iekšējā nemiera sajūtas mazināšanos, koncentrētas uzmanības, atbrīvotības un atslābinātības stāvokli, lielākā daļa cilvēku sajūt jau terapijas seansa laikā. Seansam beidzoties, šāds stāvoklis parasti saglabājas turpmākās 12 līdz 72 stundas;
Terapija ir ļoti efektīva bezmiega ārstēšanā. Jau pēc pirmās vai otrās terapijas dienas, miegs sāk normalizēties. Bezmiega periodi kļūst arvien mazāki un retāki, iemigšana kļūst ātrāka un vieglāka. No rīta pieceļoties, ir laba izgulēšanās sajūta, un organisms jūtas možs un atpūties. Daži CES lietotāji iesākumā redz ļoti izteiktus un "dzīvus" sapņus – kā kompensāciju par iepriekš zaudēto REM miegu. Taču īsā laika periodā (2–3 dienu laikā) miegs normalizējas, sapņi paliek mierīgāki un mazāk uzbudinoši.