Stradiņa slimnīca ēnotājus uzņems 5. aprīlī

9. Jūnijs

Šogad Ēnu diena norit gripas epidēmiskajā periodā, kad slimnīcā ir noteikti pastiprināti piesardzības pasākumi. Tāpēc Ēnu diena Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā notiks 5. aprīlī.

Šogad kļūt par savu ēnu piedāvā slimnīcas ārsti infektologi, neiroķirurgi, neatliekamās medicīnas ārsti, torakālie (plaušu) ķirurgi, medicīnas māsas, medicīnisko ierīču speciālists, personāla vadītājs un speciālisti, mārketinga un komunikācijas speciālisti, klientu apkalpošanas speciālisti.

Ņemot vērā slimnīcas darba specifiku, aicinām tieši 9. – 12. klašu skolēnus ēnot mediķu profesiju kā arī atbalsta personāla darba ikdienu slimnīcā. Lūdzam skolēnus līdz 2016. gada 14. martam sūtīt savus pieteikumus slimnīcai uz e-pastu zinas@stradini.lv, brīvā tekstā pamatojot savu interesi par konkrēto vakanci. Tiem skolēniem, kuri jau saņēmuši apstiprinājumu no Rīgas Stradiņa universitātes ēnot kādu no slimnīcas speciālistiem, nav nepieciešams atkārtoti sūtīt pieteikumu.

Ik gadu slimnīcas ārsti un darbinieki saņem lielu skolēnu interesi Ēnu dienā iepazīt viņu profesiju un darba ikdienu. Iepriekšējā gadā slimnīcā ēnoja turpat 100 skolēnu no visas Latvijas.

Par Ēnu dienu
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) reģistrēta preču zīme.
Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.