Slimnīcā izveidots tālruņa numurs ģimenes ārstiem 67095393

3. Oktobris

Slimnīcā izveidots tālruņa numurs ģimenes ārstiem 67095393, lai pieteiktu pacientus konsultācijas vai izmeklējuma saņemšanai prioritāri aizdomu gadījumā par onkoloģiskām saslimšanām.
Saskaņā ar apstiprinātajiem grozījumiem MK noteikumos Nr. 1529 „Veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtība”, kuri stājas spēkā 2016. gada 1. oktobrī, noteikumi tiek papildināti ar kārtību ļaundabīgo audzēju primārai diagnostikai noteiktām lokalizācijām izplatītāko onkoloģisko saslimšanu gadījumos (krūts vēža, kuņģa, bronhu un plaušu, resnās un taisnās zarnas, ādas, nieru u.c. vēža gadījumos).
Grozījumos noteikts, ka attiecīgajās ārstniecības iestādēs un to skaitā arī VSIA „Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” tiks izveidoti tālruņu numuri, uz kuriem piezvanot, ģimenes ārsti varēs pieteikt pacientus speciālista konsultācijas saņemšanai prioritāri aizdomu gadījumā par onkoloģiskām saslimšanām. Šāda pacientu pieteikšana veicinās prioritāru pieteikšanu uz pakalpojuma saņemšanu, novirzot šos pacientus no kopējās pacientu plūsmas un ļaujot plānot īpaši agrīnai onkoloģisko pacientu diagnostikai nepieciešamos resursus.

Slimnīcā izveidotais tālruņa numurs ir 67095393. Zvanus pieņem un pierakstu veic Slimnīcas Zvanu centrs.