Aranet inovatīvie termometri palīdz attālināti uzraudzīt pacientu ķermeņa temperatūru

21. Maijs

Esam priecīgi un pateicīgi par uzņēmuma SAF Tehnika dāvinājumu - Aranet medicīnas termometru, kas ļauj attālināti monitorēt pacienta ķermeņa temperatūru, tādējādi atvieglojot ikdienas darbu mūsu slimnīcas aprūpes speciālistiem, turklāt – tas radīts Latvijā!

Latvijas uzņēmuma SAF Tehnika jaunākā inovācija – Aranet bezvadu sensori, kas paredzēti attālinātai pacientu ķermeņa temperatūras uzraudzīšanai, nupat uzstādīti mūsu slimnīcā.  Produkts ievērojami atvieglo mediķu darbu brīdī, kad COVID-19 pandēmijas laikā slimnīcu personāls ir īpaši pārslogots.

Aranet medicīnas termometrs ir augstas kvalitātes monitoringa sistēma, kas izceļas ar ātru un ērtu sistēmas uzstādīšanu, precizitāti un automātisku pacientu temperatūras datu savākšanu. Uzstādītie  brīdinājuma signāli sniedz medicīnas personālam iespēju ātrāk reaģēt uz akūtām pacientu temperatūras izmaiņām. Vienai Aranet bāzes stacijai ir iespējams pievienot līdz pat 100 sensoriem, dodot iespēju attālināti pārraudzīt pacientus, nenonākot ar tiem tiešā saskarē. Aranet iebūvētā atmiņa nodrošina nepārtrauktu datu reģistrēšanu un uzglabāšanu 10 gadu garumā arī interneta pārrāvumu gadījumā.

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš atzīst: ”Šajā ārkārtas situācijā Latvijas uzņēmumiem, tāpat kā ārstniecības iestādēm, ir nācies meklēt inovatīvus risinājumus un jaunu pieeju darba ikdienai. Ir liels gandarījums par to, ka varam atzīt – mums tas izdodas! Varam pielāgoties, varam nodrošināt palīdzību mūsu slimnīcas pacientiem, ieviešot ārstu un māsu ikdienas darbā arī dažādus jaunus tehnoloģiskus risinājumus. Tādēļ dubults prieks par saņemto dāvinājumu – Latvijas uzņēmuma radīto ķermeņa temperatūras mērīšanas sistēmu, kas būtiski atvieglos atbildīgo ikdienas darbu mūsu māsām, kuru trūkuma dēļ, nereti esošie darbinieki piedzīvo pārslodzi."

Aranet medicīnas termometrs_grafika.jpg