Apbalvots slimnīcas būvuzraugs - Rihards Ābols

7. Septembris

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas būvuzraugs Rihards Ābols saņēmis būvindustrijas Lielas Balvas Atzinības rakstu un speciālu balvu kategorijā “Gada inženieris”, par jaunā A1 korpusa būvniecības būvuzraudzību.
Jau sesto gadu tika pasniegts augstākais apbalvojums nozarē - “Būvindustrijas lielā balva”.  Kā uzsver pasākuma organizatori, Latvijas Būvinženieru savienība – balvu saņēmēji ir sava uzņēmuma, savas darbavietas un savas jomas pamatakmeņi -  speciālisti, kuriem ir būtiska sava profesija, vide kādā viņi strādā. Speciālisti, kuriem svarīgi ir kolēģi, ar kuriem kopā nepārtraukti mācīties un attīstīties, kuriem ir svarīgs uzņēmums, tā kultūra un prestižs, kurā viņi strādā pat gadu desmitiem, jo redz iespēju nepārtraukti augt, ja ne amatos, tad zināšanās un vērienīgās vai arī nelielās, bet specifiskās un savdabīgās būvēs. Šā gada laureāti aptver visu Latviju no Liepājas līdz Daugavpilij. Arī viņu radītos darbus var redzēt visā Latvijā.
Kad pieredze veiksmīgi un prasmīgi satiekas ar jaunību, tad rodas ilgmūžīgas būves. Un šīs būves projektē un būvē konkrēti speciālisti. Tāpēc tik būtiski starp ēkām, inženierbūvēm, hidrobūvēm un elektrobūvēm, ceļiem un būvmateriāliem ir pamanīt cilvēku. Mūsu būvuzraugs ir viens no šādiem cilvēkiem!
“Būvindustrijas lielā balva” ir apbalvojums un novērtējums profesionālā vidē, šī balva ir liels pagodinājums talantam un ieguldītajam darbam valstiskā mērogā. Šis gads ir īpašs, jo apbalvošanas ceremonija iekļauta Latvijas simtgades un arī Eiropas civilo inženieru padomes (ECCE) lielo notikumu kalendārā. Kopš balvas iedibināšanas pirms sešiem gadiem Būvindustrijas lielās balvas patrons ir Latvijas Valsts prezidents. Šogad laureātiem balvas pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis, finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola un nozares eksperti.