Slimnīcas pārstāvji piedalās vērtīgās mācībās

14. Marts

Veselības ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta dienestu un Semmelveisas universitātes mācību centra (Ungārija) ekspertiem jūnijā uzsāka ilgtermiņa mācību projektu Veselības ministrijas un padotības iestāžu augstākā līmeņa vadītājiem un speciālistiem, un projekta ieviešana tiek plānota līdz 2019.gada vasarai.

 

Mācību mērķis ir pilnveidot Veselības ministrijas un padotības iestāžu politikas plānotāju, politikas ieviesēju, kā arī augstākā līmeņa vadītāju prasmes un zināšanas veselības politikas reformu plānošanā un ieviešanā. 

 

Mācības organizētas divos blokos - augstākā līmeņa veselības politikas plānotājiem (Veselības ministrijas un tās padotības iestāžu vadība) un veselības politikas plānotājiem (Veselības ministrijas un tās padotības iestāžu  vidēja un zemākā līmeņa vadītāji un nozaru speciālisti).

 

Apmācību moduļu tēmas - veselības sistēmas vadība, veselības aprūpes ekonomikas, tehnoloģiju un infrastruktūras vadība, reformu un pārmaiņu vadība.

 

PSKUS mācībās pārstāvēja valdes locekle Ilze Kreicberga, Personāla vadības daļas vadītāja Undīne Bušmeistere un Procesu kvalitātes daļas vadītāja Jana Zundāne.  

 

IMG_3986_0.jpg