Tālākizglītības kursi

MEDICĪNAS MĀSĀM, VECMĀTĒM, MĀSU PALĪGIEM


TĀLĀKIZGLĪTĪBAS KURSI 2018. GADA RUDENS.

Nr.p.k.

Kursa kods

Kursu nosaukums

Lektors

Laiks

Stundas

Maksa (EUR)

1 460007 Kursi - "Ar veselības aprūpi saistītās infekcijas" Jeļena Urbēna Tikai vienu reizi 26., 27. novembrī 10 21.00

2

460074

Kursi - "Neatliekamā palīdzība situācijās, kas apdraud dzīvību”

(SKUS darbiniekiem bezmaksas) (Katra mēneša trešajā nedēļā)

21.kopusā 2.auditorijā  otrdien plkst. 14:30; trešdien 14:00

Dr. Maija Māliņa

18.-19.09.

16.-17.10.

13.-14.11.

18.-19.12.

10

 20.00

3

 

460064

Transfizioloģijas pamatkurss

Dr. Inga Dārzniece

12.,19.un 26. septembris plkst.16:00

16

43.00

Darbiniekiem bez maksas

4

-

Transfizioloģija (atkārtotais kurss) slimnīcas darbiniekiem

Dr. Inga Dārzniece

3.un 10.oktobris. plkst.16:00

8

Bez maksas

5

 

460048

Kursi - "Pacientu aprūpe ar dažādām veselības problēmām (māsām, māsu palīgiem, vecmātēm un sanitāriem)" Piecu dienu kursi!

Agnese Bērziņa

4.,5.,11.,12.un 13.oktobris

 plkst. 13:00

40

30.00

6

 

460024

Kursi - "Endokrīnās orgānu sistēmas saslimšanas, to ķirurģiska ārstēšana un pacientu aprūpe"

Dr. Natālija Fokina

11.un 12. oktobris plkst. 11:00

16

28.00

7

 

460020

Kursi - "Elektrokardiogrāfijas pamatkurss ar datortehnikas pamatiem (bez priekšzināšanām)"

Dr. Iveta Mintāle

Ilze Rožkalne

 

15.- 26.oktobris

60

85.00

8

 

460014

Kursi - "Augļa stāvokļa elektroniskā novērošana un izvērtēšana"

Signe Irša

 

17. un 18. oktobris,

pl 12:00

10

21.00

9

 

460037

Kursi - "Konfliktu cēloni un risināšanas iespējas veselības aprūpes procesā"

Margarita Rupenheite

 

21.- 23.novembris

20

28.00

10

 

460033

Kursi - "Kardioloģija. Sirds aritmijas un kardiostimulatori. Pacientu aprūpe"

Oksana Boičuka

 

22.- 24.novembris

20

28.00

11

 

460019

Kursi - "Elektrokardiogrāfijas pamatkurss ar datortehnikas pamatiem (ar priekšzināšanām)"

Dr. Iveta Mintāle

Ilze Rožkalne

 

26.- 30.novembris

30

43.00

12

 

460026

Kursi - "Gremošanas orgānu slimību diagnostikas, ķirurģiskās ārstēšanas, medikamentozās terapijas, ārstnieciskā uztura un pacientu aprūpes mūsdienu iespējas"

 

Vija Voltnere

 

27.-28.novembris

18

28.00

13

 

460072

Kursi - "Veselības aprūpes juridiskie aspekti (māsām)"

Pēteris Ersts

5.decembrī

 plkst. 10:00

6

20.00

14

 

460029

Intravenozās terapijas pamatprincipi

Mārīte Daukste

 

5.-7.decembris

20

28.00

15

 

460053

Kursi - "Personības psiholoģija un profesionālā saskarsme"

Margarita Rupenheite

12.-14.decembris

20

28.00

16

 

460013

Kursi - "Audiometrija"

Dr. Dins Sumerags

Individuālā apmācība

40

114.00

17

 

460058

Kursi - "Stažēšanās nodaļā (Visās specialitātēs)

Individuāla apmācība

 

Individuālā apmācība

40

157.00

18

460046

Kursi - "Nepārtrauktās nieru aizstājterapijas pielietošana intensīvās terapijas nodaļā"

Dr. Valdis Liguts

Individuālā apmācība

30

142.00

19

460009

Kursi - "Asinsvadu ķirurģiskās saslimšanas un pacientu aprūpe"

Dace Jakovicka

 23. un 24. oktobris

10

21.00

20

 

460015

Kursi - "Brūču aprūpe"

Dace Jakovicka

 11. un 12. decembris

10

21.00

21

460030

Kursi - "Jaundzimušo reanimācijas ABC"

Signe Irša

19. un 20. decembris, pl. 12:00

20

28.00

22

 

460040

Kursi - "Ķīnas tradicionālā medicīna: banku terapija"

Dr. Inese Kokare

 14. un 15.decembris

 

 

16

50.00

23

460007

Kursi - "Ar veselības aprūpi saistītās infekcijas"

Jeļena Urbēna

Tikai vienu reizi 26., 27. novembris

10

21.00

24

460044

Kursi - "Nefroloģija un urīnizvadorgānu ķirurģiskās saslimšanas, ārstēšana un aprūpe"

Ināra Gine

Gundega Riža

18. - 20. decembris 

20

28.00

25

460045

Kursi - "Neiroloģija"

Prof. Ināra Logina

 

18

28.00

26

460047

Kursi - "Onkoloģiskās saslimšanas, ķīmijterapija un pacientu aprūpe"

Aiga Lasmane

29., 30. novembris un 1. decembris

20

36.00

27

460066

Kursi - "Urīnizvadorgānu ķirurģiskās saslimšanas un pacientu aprūpe"(līdzi jābūt halātiem!!!)

Ināra Gine

 13. un 14. novembris pl 13:00 

10

21.00

28

460050

Kursi - "Pacientu pozicionēšana pie dažādām saslimšanām (medicīnas māsas, māsu palīgi, sanitāri un citi interesenti)"

Līga Kalniņa

 

8

14.00

29

460069

Kursi - "Slimu jaundzimušo stabilizācijas pamatprincipi māsām"

Dr.Irēna Zahare

 

8

20.00

30

460070

Kursi - "Slimu jaundzimušo stabilizācijas pamatprincipi māsām (izbraukumā)"

Dr.Irēna Zahare

 

8

30.00

31

460073

Pacientu aprūpe sociālajiem darbiniekiem

Agnese Bērziņa

 

8

 12.00

 

 

Kursus organizē un tie notiek Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, Pilsoņu ielā 13, Rīgā.
PIETEIKŠANĀS KURSIEM
Pie Apmācības projektu vadītājas Intas Ignatjevas, tel: 67095321, e-pasts: inta.ignatjeva@stradini.lv
SAMAKSA
Iespējams norēķināties skaidrā naudā Slimnīcas kasē, vai ar pārskaitījumu. 

VSIA „Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca”
Reģ. Nr. LV 40003457109
SWEDBANKA
Kods HABA LV 22
Konts LV66HABA0551044387678  

Veicot pārskaitījumu, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, tālākizglītības kursa nosaukums un kursa kods!

Lūdzam pieteikties savlaicīgi!