Tālākizglītības kursi

VSIA „PAULA STRADIŅA KLĪNISKĀ UNIVERSITĀTES SLIMNĪCA”

RĪKOTIE TĀLĀKIZGLĪTĪBAS KURSI

2019. GADA RUDENS

Māsām, vecmātēm, māsu palīgiem

Nr.p.k.

Kursa kods

Kursu nosaukums

Lektors

Laiks

Stundas

Maksa (EUR)

1 460080 Hemodinamikas uzraudziba sepses slimniekiem intensīvās terapijas nodaļā Dr. Ošs 11.12 - 12.12 16 30.00

2

460074

Kursi - "Neatliekamā palīdzība situācijās, kas apdraud dzīvību”

(SKUS darbiniekiem bezmaksas) (Katra mēneša trešjā nedēļā)

21A.kopusā 2.auditorijā  otradien plkst 15:00 ; trešdien 15:00

Dace Neibarte

17.09.-18.09.

15.10.-16.10.

12.11.-13.11.

10.12.-11.12.

10

20.00

3

460075

Pacienta ar insultu ārstēšanas un aprūpes pamatprincipi

Agnese Bērziņa

25.11.-26.11.

Sākums 10:00

16

25.00

4

 

460048

Kursi - "Pacientu aprūpe ar dažādām veselības problēmām (māsām, māsu palīgiem, vecmātēm un sanitāriem)" Piecu dienu kursi!

Agnese Bērziņa

03.10.;04.10.;05.10.; 11.10.;12.10.

Sākums 10:00

40

30.00

5

 

460072

Kursi - "Veselības aprūpes juridiskie aspekti (māsām)"

Pēteris Ersts

04.12.

Sākums 10:00

6

20.00

6

 

460033

Kursi - "Kardioloģija. Sirds aritmijas un kardiostimulatori. Pacientu aprūpe"

Oksana Boičuka

21.11.-23.11.

Sākums 10:00

20

28.00

7

 

460049

Kursi – “Pacientu monitoringa metodes intensīvās terapijas nodaļā”

Mārīte Daukste

04.12.

Sākums

10:00

8

20.00

 

8

 

460007

Kursi - "Ar veselības aprūpi saistītās infekcijas"

Elīna Languša

27.09.-28.09.

29.11.-30.11.

Sākums 10:00

10

21.00

9

 

460024

Kursi - "Endokrīnās orgānu sistēmas saslimšanas, to ķirurģiska ārstēšana un pacientu aprūpe"

Dr. Natālija Fokina

 

 

16

28.00

10

 

460020

Kursi - "Elektrokardiogrāfijas pamatkurss ar datortehnikas pamatiem (bez priekšzināšanām)"

Dr. Iveta Mintāle

Ilze Rožkalne

14.10.-25.10.

Sākums 10:00

60

85.00

11

 

460014

Kursi - "Augļa stāvokļa elektroniskā novērošana un izvērtēšana"

Signe Irša

02.10.-03.10.

Sākums12:00

10

21.00

12

460025

Kursi - "Enterālā barošana, nazogastrālās zondes ievadīšana un pacientu aprūpe"

Agnese Bērziņa

28.10.-29.10.

Sākums 10:00

10

21.00

13

460059

Kursi - "Stomas pacienta aprūpe"

Agnese Bērziņa

14.10.-15.10.

Sākums 10:00

10

21.00

14

 

460019

Kursi - "Elektrokardiogrāfijas pamatkurss ar datortehnikas pamatiem (ar priekšzināšanām)"

Dr. Iveta Mintāle

Ilze Rožkalne

11.11.-15.11.

Sākums 10:00

30

43.00

15

 

460013

Kursi - "Audiometrija"

Dr. Dins Sumerags

Individuālā apmācība

40

114.00

16

 

460058

Kursi - "Stažēšanās nodaļā (Visās specialitātēs)

Individuāla apmācība

Individuālā apmācība

40

157.00

17

460046

Kursi - "Nepārtrauktās nieru aizstājterapijas pielietošana intensīvās terapijas nodaļā"

Dr. Valdis Liguts

Individuālā apmācība

30

142.00

18

460009

Kursi - "Asinsvadu ķirurģiskās saslimšanas un pacientu aprūpe"

Dace Jakovicka

05.12.-06.12.

Sākums 10:00

10

21.00

19

 

460015

Kursi - "Brūču aprūpe"

Dace Jakovicka

13.11.-14.11.

Sākums 10:00

10

21.00

20

460030

Kursi - "Jaundzimušo reanimācijas ABC"

Signe Irša

16.10.-18.10.

Sākums 12:00

20

28.00

21

 

460044

Kursi - "Nefroloģija un urīnizvadorgānu ķirurģiskās saslimšanas, ārstēšana un aprūpe"

Gundega Riža

Kristīne Vanaga

 

01.10.-03.10.

Sākums 10:00

20

28.00

22

 

460040

Kursi - "Ķīnas tradicionālā medicīna: banku terapija"

Dr. Inese Kokare

 

16

50.00

23

460047

Kursi - "Onkoloģiskās saslimšanas, ķīmijterapija un pacientu aprūpe"

Aiga Lasmane

26.11.-28.11.

Sākums 10:00

20

36.00

24

460066

Kursi - "Urīnizvadorgānu ķirurģiskās saslimšanas un pacientu aprūpe"(līdzi jābūt halātiem!!!)

Ināra Gine

15.10.-16.10.

Sākums 10:00

10

21.00

25

460050

Kursi - "Pacientu pozicionēšana pie dažādām saslimšanām (medicīnas māsas, māsu palīgi, sanitāri un citi interesenti)"

Līga Kalniņa

 

8

14.00

26

460070

Kursi - "Slimu jaundzimušo stabilizācijas pamatprincipi māsām (izbraukumā)"

Dr.Irēna Zahare

Pēc pieprasījuma

8

30.00

27

 

Transfizioloģija (atkārtotais kurss, jāapmeklē obligāti abas dienas ) tikai slimnīcas māsām, vecmātēm, rezidentiem, ārstiem

Dr.Inga Dārzniece

16.10.un 23.10.

Sākums 16:00

8

_

28

 

Transfuzioloģija (primārais kurss jāapmeklē obligāti trīs  dienas ) tikai slimnīcas ārstiem, māsām, vecmātēm, rezidentiem

Dr.Inga Dārzniece

13.,20, 27.11.

Sākums 16:00

16

-

 

Kursi notiek “ VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”, Rīgā, Pilsoņu ielā 13, 21A. korp. 2. stāvā

Pieteikšanās :    Labot uz  - Pieteikšanās zvanot 67095358 vai sūtot e-pastu inara.gine@stradini.lv

Samaksa: Skaidrā naudā slimnīcas kasē NORĀDOT KURSU KODU

vai ar pārskaitījumu:

VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”

Reģ. Nr. 40003457109

SWEDBANK

Kods HABA LV 22

Konts LV66HABA0551044387678

Veicot pārskaitījumu, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, tālākizglītības kursa nosaukums un kursa kods!

 

Lūdzam pieteikties savlaicīgi!