Izglītojošas lekcijas, informatīvie stendi un ekskursijas Atvērto durvju dienā Stradiņos

3. Oktobris

Piektdien, 29. septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā notika Atvērto durvju diena. Pasākuma mērķis bija informēt sabiedrību par sezonālām veselības profilakses iespējām un citu svarīgu informāciju saistībā ar labas veselības uzturēšanu.

Poliklīnikā, kas durvis pacientiem jaunajās telpās vēra šī gada 1. jūnijā,  pieejamas speciālistu konsultācijas vairāk nekā trīsdesmit nozarēs. A korpusa vestibilā izveidotajos informācijas stendos interesentiem bija iespēja satikt speciālistus un iztaujāt ne tikai par ambulatoro palīdzību, bet arī par ārstēšanos slimnīcā, uzzināt kā rīkoties, ja nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība, kā arī kur vērsties, ja jāveic vakcinācija, brūču aprūpe un citas procedūras. Poliklīnikas kabineti un procedūru telpas ir aprīkotas ar jaunākajām medicīnas iekārtām, kas ļauj noteikt precīzu diagnozi un sniegt ātrāku atveseļošanos.

Slimnīcas speciālisti dalījās padomos kā profilaktiski rūpēties par savu veselību, piemēram, par rudenī tik aktuālo jautājumu par vakcinēšanos pret gripu,  kā arī par fizikālās medicīnas un rehabilitācijas iespējām slimnīcas centrā.

Apmeklētāji uzzināja plašāk par priekšrocībām, gadījumos, kad ir noteiktas aizdomas par onkoloģisku saslimšanu, un to kā darbojas tā dēvētais “zaļais koridors” slimnīcā.  Tāpat klīniku speciālisti lasīja apmeklētājiem aktuālas lekcijas par redzes profilakses, dzirdes higiēnas un citiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienā bija iespēja aizpildīt anketu un pieteikties kādai no vakancēm Stradiņa slimnīcā. Interesenti klātienē varēja iztaujāt darbiniekus, kuri jau strādā kādā no aprūpes vai ārstniecības un aprūpes atbalsta jomām. Visas vakances iespējams apskatīt mājaslapas sadaļā „Karjera”.