Atvērto durvju diena Stradiņa slimnīcā

25. Septembris

Piektdien, 29. septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā notiks Atvērto durvju diena. Apmeklēt slimnīcu aicināts ikviens interesents, jo šī būs iespēja uzzināt gan par jaunākajiem piedāvājumiem poliklīnikā, piemēram, grūtnieču novērošanu, kā arī  noklausīties lekcijas un uzdot jautājumus klīniku ārstiem par dažādām tēmām. Atvērto durvju dienu dalībniekiem būs iespēja arī doties nelielā ekskursijā pa jauno korpusu.

Poliklīnikā, kas durvis pacientiem jaunajās telpās vēra šī gada 1. jūnijā,  pieejamas speciālistu konsultācijas vairāk nekā trīsdesmit nozarēs. Plašajā A korpusa vestibilā būs iespēja satikt un iztaujāt ne tikai par ambulatoro palīdzību, bet arī par ārstēšanos slimnīcā, uzzināt kā rīkoties, ja nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība, kā arī kur vērsties, ja jāveic vakcinācija, brūču aprūpe un citas procedūras. Poliklīnikas kabineti un procedūru telpas ir aprīkotas ar jaunākajām medicīnas iekārtām, kas ļauj noteikt precīzu diagnozi un sniegt ātrāku atveseļošanos.

Slimnīcas speciālisti dalīsies padomos kā profilaktiski rūpēties par savu veselību, piemēram, par rudenī tik aktuālo jautājumu par vakcinēšanos pret gripu,  kā arī par fizikālās medicīnas un rehabilitācijas iespējām slimnīcas centrā.

Apmeklētājiem būs iespēja izzināt plašāk par priekšrocībām, gadījumos, kad ir noteiktas aizdomas par onkoloģisku saslimšanu, un to kā darbojas tā dēvētais “zaļais koridors” slimnīcā.  Tāpat klīniku speciālisti nolasīs apmeklētājiem aktuālas lekcijas par redzes profilakses, dzirdes higiēnas un citiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienā būs pieejama informācija par darba iespējām slimnīcā, kur apmeklētāji varēs ne tikai uzzināt par vakancēm, bet arī klātienē iztaujāt darbiniekus, kuri jau strādā kādā no aprūpes vai ārstniecības un aprūpes atbalsta jomām.

Apmeklēt Atvērto durvju dienu var bez iepriekšējas pieteikšanās, tomēr, ja apmeklējums plānots grupā, lūgums iepriekš pieteikties pa tālr. 67069393 vai e-pastā zinas@stradini.lv 

Atvērto durvju diena 2017.jpg