Gada iepirkums 2017 - „A korpusa II kārtas būvprojekta izstrāde un būvdarbu autoruzraudzība”

18. Janvāris

18. janvārī, jau otro gadu pēc kārtas, žurnāls "Iepirkumi" sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju organizēja Iepirkumu Gada konferenci un Gada balvas pasniegšanas ceremoniju. Nominācijā “Gada iepirkums” balvu ieguva Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca.

Pasākuma svinīgajā daļā, Iepirkumu Gada balvā, tika pasniegtas balvas četrās nominācijās un viena specbalva no LDDK puses.  Nominācijā “Gada iepirkums 2017” balvu ieguva VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” rīkotais atklātais konkurss „A korpusa II kārtas būvprojekta izstrāde un būvdarbu autoruzraudzība” (id. Nr. PSKUS 2016/194).

Žūrija, kurā darbojās Finanšu ministrijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji izvirzīja 11 finālistus, no kuriem četri tika apbalvoti.

ERAF logo.jpg