Stradiņa slimnīcas Insulta vienība iegūst starptautisku atzinību

18. Maijs

Šonedēļ Eiropas insulta organizācijas konferencē (European Stroke Organization conference 2018) Gēteborgā tika pasniegti “Angels awards” apbalvojumi, kurus piešķir insulta vienībām, kas atbilst starptautiskam ekselences līmenim pacientu aprūpē. Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Insulta vienība saņēma 1. līmeņa jeb “Zelta statusa” apbalvojumu.

“Angels” programma pastāv no 2016. gada un pašlaik tajā piedalās 1549 insulta vienības no Eiropas, Āfrikas un Āzijas. Stradiņa slimnīcas Insulta vienība “Angels” programmā piedalās tikai no 2018. gada janvāra, un iegūtais apbalvojums piešķirts par gada pirmo ceturksni.  

Prof. Evija Miglāne atzīst, ka šī starptautiskā atzinība ir visas Neiroloģijas klīnikas darbinieku sasniegums. Insulta vienības darbā piedalījušies gan pieredzējušie kolēģi, gan jaunie ārsti un rezidenti, kā arī klīnikas māsiņas un māsu palīgi. Vairāku gadu garumā ir veiktas apmācības, analizēti ārstēšanas rezultāti, izveidota pacientu uzskaites sistēma, lai mācītos no kļūdām un pilnveidotu ārstēšanas rezultātus.

Paldies par darbu visam Neiroloģijas klīnikas kolektīvam!

Lepojamies ar augsto novērtējumu!
 

IMG_0822.jpg