Notiks VPP BIOMEDICINE projektu pārskatu semināri

19. Marts

Aprīlī notiks divu valsts pētījumu programmas BIOMEDICINE projektu pārskatu semināri.

10. aprīlī, plkst. 15.00 Latvijas Organiskās sintēzes institūta Mazajā konferenču zālē, Aizkraukles ielā 21, 4. stāvā notiks 3. projekta „Diabēta komplikāciju izpēte un kardiovaskulāro preparātu bioloģiskā aktivitāte" pārskata seminārs. PROGRAMMA

Savukārt 24. aprīlī, plkst. 15:00 Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrā, Rātsupītes ielā 1, mazajā zālē notiks otrā VPP projekta „Diabēta un sirds-asinsvadu slimību farmakoģenētika, zāļu mērķreceptoru testēšana" pārskata seminārs.

Programma "Jaunu profilakses, ārstniecības, diagnostikas līdzekļu un metožu, biomedicīnas tehnoloģiju izstrāde sabiedrības veselības uzlabošanai" tiek īstenota no 2010. gada līdz 2013. gadam. Programmu finansē LR Izglītības un zinātnes ministrija. Tās mērķis ir ar klīniskās medicīnas, molekulārās ģenētikas un šūnu bioloģijas, kā arī ar medicīnas ķīmijas un farmācijas metožu palīdzību multidisciplināra pētnieku konsorcija ietvaros radīt jaunas personalizētās medicīnas tehnoloģijas un ārstēšanas līdzekļus sabiedrības veselības uzlabošanai. Programmas ietvaros tiek īstenoti deviņi projekti.

izm_logo.JPG