Audiometrija

Audiometrija ir dzirdes izmeklējums, kas nosaka dzirdes slieksni. Ar tonālo sliekšņa audiometriju un virssliekšņa audiometriju ir iespējams izvērtēt dzirdi visā dzirdamo frekvenču diapazonā, kā arī diferencēt vidusauss vai iekšējās auss, dzirdes nerva bojājumu. Audiometrija jāveic visos gadījumos, kad pacientam ir sūdzības par dzirdes traucējumiem, troksni ausīs.

Fakti par procedūru

Audiometrijas laikā uz abām ausīm un aizauss rajonā tiek uzlikti mikrofoni (austiņas), kurās tiek dota noteiktas frekvences skaņa pieaugošā skaļumā;
Kā notiek audiometrija? Audiometrijas laikā uz abām ausīm un aizauss rajonā tiek uzlikti mikrofoni (austiņas), kurās tiek dota noteiktas frekvences skaņa pieaugošā skaļumā. Rezultāts ir grafiska līkne.

Izmaksas

  • Nosaukums
  • Cena
  • Kods

Izmeklējums tiek veikts LOR konsultācijas laikā, atsevišķs līdzmaksājums netiek piemērots

Pacienta līdzmaksājums par ārsta konsultāciju
4
300106

Maksas manipulācijas cena

Dzirdes sliekšņa pārbaude (audiometrija)
10
340020
vai
Objektīvā audiometrija
20,50
340021

Pakalpojumu izmaksām ir informatīva nozīme. Precīza pakalpojuma cena tiek aprēķināta pēc ārsta konsultācijas, ņemot vērā operācijas veidu, anestēzijas veidu un ilgumu, slimnīcā pavadāmo dienu skaitu, kā arī nepieciešamos materiālus, izmantojamās tehnoloģijas, individuālo specifiku un pacienta izvēli.