Published on Stradiņa slimnīca (https://stradini.lv)
Kolēģi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

Veselības ministrs Daniels Pavļuts 10. novembrī veselības nozares darbiniekiem un ārstniecības personām pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus.

Veselības ministrijas Atzinības raksti piešķirti:

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta vadītājam Kārlim Kupčam par profesionālu un priekšzīmīgu darbu veselības nozarē;

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Ķirurģiskās aprūpes māsai Dainidai Alksnei par ilggadēju un profesionālu ieguldījumu veselības nozarē.

“Novembrī godinām Latvijas varoņus visos laikos. Arī tos varoņus, kas turpina veidot Latviju un nostiprināt mūsu brīvību. Šodien sveiksim veselības aprūpes izcilniekus. Jūsu pašaizliedzība un drosme glābj cilvēku veselības un dzīvības. Šodien teikšu daudzus paldies -  par izcilu, ilggadīgu, nesavtīgu, godprātīgu, profesionālu, apzinīgu, priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu darbu. Gan sirdsdarbu mūža garumā, gan aktīvu un iniciatīvas bagātu darbu, gan arī tādu, kas šobrīd sniedz tik ļoti vajadzīgo atbalstu kolēģiem Ukrainā,” svinīgajā pasākumā, kas noritēja Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, sacīja ministrs Daniels Pavļuts.

Sveicam mūsu kolēģus ar izciliem nopelniem!

Rādīt sākumlapā
1