Published on Stradiņa slimnīca (https://www.stradini.lv)
Par izmaiņām transporta iebraukšanas un stāvvietu izmantošanas kārtībā slimnīcas teritorijā

Informējam pacientus un apmeklētājus, ka, sakot ar nākamā gada 1. janvāri, slimnīcas teritorijā un stāvvietā ir apstiprinātas izmaiņas cenrādī un noteikumos par iebraukšanas un stāvvietas izmantošanas kārtību.


Būtiskākās izmaiņas:


• Ir palielināts īslaicīgais bezmaksas stāvēšanas laiks Slimnīcas teritorijā un autostāvvietā no 30 uz 60 minūtēm. 


• Stāvvietā pie A korpusa (apmeklētāju stāvvieta) tiek samazināta apmaksas tarifs sākot ar otro stundu no 1.50 € par 30min. uz 1.00 € par 30min.


• Slimnīcas teritorijā apmaksas tarifs paliek nemainīgs no otrās stundas 7.00 € par 30min.


• Stāvvietā pie A korpusa (apmeklētāju stāvvieta) tiek noteikta diennakts maksa par stāvvietas izmantošanu – apmeklētājam neizbraucot no stāvvietas ilgāk par 10 stundām, tiek noteikt samaksa 20.00€ par diennakti, sasniedzot otro diennakti no iebraukšanas brīža samaksa turpinās kā norādīts cenrādi 1.00 € par 30min.


• Iebraucot Slimnīcas teritorijā no Atpūtas ielas: Personām, kurām Ceļu satiksmes drošības direkcija (turpmāk – CSDD) izsniegusi “Invalīdu stāvvietas izmantošanas kartes”, iebraucot un izbraucot no Slimnīcas teritorijas, karte jāuzrāda apsardzes dienestam.


• Iebraucot no Ventspils ielas pie Slimnīcas jaunā A korpusa: Personas, kurām ir CSDD izsniegta “Invalīdu stāvvietas izmantošanas karte” var novietot automašīnu pie A korpusa ieejas stāvvietā, kura apzīmēta ar zīmi „Stāvvieta personām ar invaliditāti”, novietojot „Invalīdu stāvvietas izmantošanas karti” redzamā vietā.  Vai novietojot automašīnu stāvvietā pie A korpusa no Ventspils ielas: Personām, kurām ir CSDD izsniegta “Invalīdu stāvvietas izmantošanas karte”, izdrukājot iebraukšanas talonu pirms iebraukšanas, bet pirms izbraukšanas no stāvvietas nepieciešams iebraukšanas talonu anulēt A korpusa informācijas centrā vai sazinoties ar apsardzes dienestu pie izbraukšanas barjerām.

Aicinām pacientus un apmeklētājus automašīnas novietot stāvvietā pie A korpusa (iebrauktuve no Ventspils ielas), šādā veidā samazinot automašīnu plūsmu Slimnīcas teritorijā un nodrošinot draudzīgākas cenas par stāvvietas izmantošanu. 

Autostāvvietas lietošanas noteikumi.

Slimnīcas teritorijas lietošanas noteikumi.

Samaksas tarifs.

Rādīt sākumlapā
1