Published on Stradiņa slimnīca (http://www.stradini.lv)
Fakti par procedūru
Procedūras laikā jūtama dedzinoša, sāpīga sajūta, bet vietēja anestēzija nav nepieciešama.
Nosaukums
Labdabīga veidojuma kriodestrukcija vai elektrokoagulācija
Apraksts
Labdabīga ādas veidojuma gadījumā, estētisku un emocionālu apsvērumu, traumatizācijas, traucējošu apstākļu dēļ ārsts pacientam piedāvās dažādas likvidēšanas iespējas (kriodestrukcija, elektrokoagulācija, apstrāde ar ķīmiskām vielām) un konsultēs par piemērotāko ārstēšanas veidu. Veidojumu piesaldēšana jeb kriodestrukcija ir viena no efektīvākajām metodēm, kuras veikšanai nav nepieciešama speciāla anestēzija. Ārstēšanās ilgums var variēt no 1 reizes līdz vairākiem mēnešiem, atkarībā no veidojuma lokalizācijas, lieluma un ilguma.
Ievads
Labdabīga ādas veidojuma gadījumā, estētisku un emocionālu apsvērumu, traumatizācijas, traucējošu apstākļu dēļ ārsts pacientam piedāvās dažādas likvidēšanas iespējas (kriodestrukcija, elektrokoagulācija, apstrāde ar ķīmiskām vielām) un konsultēs par piemērotāko ārstēšanas veidu.
Apraksts

Veidojumu piesaldēšana jeb kriodestrukcija ir viena no efektīvākajām metodēm, kuras veikšanai nav nepieciešama speciāla anestēzija. Ārstēšanās ilgums var variēt no 1 reizes līdz vairākiem mēnešiem, atkarībā no veidojuma lokalizācijas, lieluma un ilguma.