Published on Stradiņa slimnīca (http://www.stradini.lv)
Fakti par procedūru
Nav nekādi ierobežojumi izmeklējuma saņemšanai;
Izmeklējuma rezultāti ārstam ir redzami uzreiz.
Nosaukums
Ādas, gļotādas veidojuma izmeklēšana ar optisko dermatoskopu
Apraksts
Optiskā dermatoskopija ir ātra, nesāpīga, neinvazīva izmeklēšanas metode, kas palīdz ārstam noteikt dažādu ādas, gļotādas pigmentveidojumu (dzimumzīmju) un nepigmentēto ( kārpu, keratožu, papillomu u.c.) veidojumu dabu. To veic ar speciālu optisku ierīci, kas palielina un speciāli izgaismo veidojumu, ļaujot izšķirt specifiskas, ar aci neredzamas ādas struktūras. Šī metode ļauj noteikt vai veidojums ir labdabīgs vai ļaundabīgs un ļauj izvēlēties piemērotāko ārstēšanas, likvidēšanas veidu, ja nepieciešams.
Ievads
Optiskā dermatoskopija ir ātra, nesāpīga, neinvazīva izmeklēšanas metode, kas palīdz ārstam noteikt dažādu ādas, gļotādas pigmentveidojumu (dzimumzīmju) un nepigmentēto ( kārpu, keratožu, papillomu u.c.) veidojumu dabu.
Apraksts

To veic ar speciālu optisku ierīci, kas palielina un speciāli izgaismo veidojumu, ļaujot izšķirt specifiskas, ar aci neredzamas ādas struktūras. Šī metode ļauj noteikt, vai veidojums ir labdabīgs vai ļaundabīgs un ļauj izvēlēties piemērotāko ārstēšanas, likvidēšanas veidu, ja nepieciešams.

Valsts apmaksāts
Nosaukums
Izmeklējums tiek veikts dermatologa konsultācijas laikā, atsevišķs līdzmaksājums netiek piemērots