Stradiņu speciālisti - Latvijas simtgadei

2. Novembris

Pievienojoties plašajam Latvijas simtgades pasākumu plānam, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti – ārsti un māsas, veido īpašu aktivitāšu plānu novembra mēnesim, tādejādi dodot savu artavu Latvijas sabiedrības - tās cilvēku veselībai!

Visu novembri, Stradiņa slimnīcas speciālisti piedāvās Latvijas iedzīvotājiem dažādas aktivitātes – gan ārstu konsultācijas, gan māsu pieredzi. Visu pasākumu plānu iesāksim ar slimnīcas torakālās ķirurģijas speciālista Artjoma Špaka un viņa kolēģu iniciētu akciju – visu novembra mēnesi, noteiktos laikos smēķētāji varēs ierasties uz pārbaudēm un konsultācijām par plaušu veselību, iepriekš nepierakstoties rindā. Ja būs nepieciešamība, tiks nodrošināta iespēja saņemt arī plaušu izmeklējumus, kas gan būs maksas pakalpojums. Tāpat, daktera Špaka iniciēts, tapis arī īpašs rīks – plaušu vēža riska aprēķina kalkulators, kurš pieejams www.vezarisks.lv. Tajā, ievadot datus par sevi vai kādu savu tuvinieku, iespējams aprēķināt potenciālo plaušu vēža risku nākotnē un aizdomāties – varbūt ir īstais laiks izmantot iespēju, ierasties uz konsultāciju un nākamajiem Latvijas 100 gadiem uzdāvināt sevi kā jaunu – no atkarības brīvu un veselīgu cilvēku?

Pieņemšanas laiki visu novembra mēnesi - pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no pl 15:00 - 16:00, otrdienās - no pl 9:30 - 10:30, slimnīcas 32. korpusa 6. stāvā, 14. nodaļas 40. kabinetā.

Arī Stradiņu pieredzējušās un augsti kvalificētās māsas ir gatavas iet soli tālāk un papildus ikdienas rūpēm par pacientiem, veidot īpašu dienu, kurā dažādu profilu māsas piedāvās ikvienam interesentam ierasties uz konsultācijām un izmeklējumiem. Ko darīt ar jutīgo jaundzimušā ādu, kā pareizi aprūpēt gulošo vecmāmuļu, kāds ir paša cukura līmenis asinīs un vēl daudz citu noderīgu zināšanu būs iespējams iegūt īpašā vienas dienas pasākumā- “Stradiņu māsas – Latvijas simtgadei”.
Mēneša noslēgumā slimnīcas radioloģijas speciālisti aicinās Latvijas ģimenes ārstus uz bezmaksas konferenci, lai iepazīstinātu ar mūsdienu radioloģijas un izmeklējumu iespējām.

Pilnu pasākumu kalendāru regulāri atjaunosim slimnīcas mājaslapā un mūsu sociālo tīklu kontos. Aktivitāšu kalendārs vēl tiks papildināts. Sekojiet līdzi informācijai!