Stradiņa slimnīcas speciālistiem pasniegti Veselības ministrijas Pateicības un Atzinības raksti

8. Maijs

3. maijā veselības ministre Anda Čakša veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Tos saņēma arī četri Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti.

Stradiņa slimnīca sirsnīgi sveic:
Internās medicīnas klīnikas Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un uztura terapijas centra ambulatorās daļas gastroenterologu, profesoru Anatoliju Danilānu par ilggadēju, pašaizliedzīgu darbu veselības nozarē un nozīmīgu ieguldījumu jauno kolēģu izglītošanā.

Internās medicīnas klīnikas Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un uztura terapijas centra vadītāju, gastroenterologu Juri Pokrotnieku par ilggadēju un godprātīgu darbu veselības, farmācijas nozarē un nozīmīgu ieguldījumu jauno kolēģu izglītošanā.

Latvijas Kardioloģijas centra 39.Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas Anestezioloģijas grupā anestezioloģi, reanimatoloģi Ilzi Kreili par ilggadēju, pašaizliedzīgu darbu veselības nozarē, jauno kolēģu izglītošanā.

Latvijas Kardioloģijas centra Sirds ķirurģijas centra ārsti koordinētāju Airu Preisu par ilggadēju un godprātīgu darbu kardioloģijā un sirds ķirurģijā.

Lepojamies!