Stradiņa slimnīcas speciālisti piedalās lielākajā ārstu forumā Latvijā

21. Septembris

22. septembrī, 8. Latvijas Ārstu kongresā Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca piedalās ar Zinātnisko sēdi, kā arī īpašu programmu par asinsvadu ķirurģijas attīstību, atzīmējot Asinsvadu ķirurģijas centra 40 gadu jubileju.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zinātniskajā sēdē vienkopus pulcēsies Slimnīcas vadošie klīniku un centru speciālisti. Sēdi vadīs slimnīcas valdes priekšsēdētaja, docente Ilze Kreicberga, profesors Uga Dumpis, profesors Valdis Pīrāgs, profesors Pēteris Stradiņš, profesors Jānis Gardovskis un profesors Dainis Krieviņš. Četrās stundās tiks nolasīti četrpadsmit referāti par tādām tēmām kā nākotnes medicīna, kardioloģijas izaicinājumi 21. gadsimtā, bioloģiskie medikamenti reimatoloģijas pacientiem, implantu izmantošana oftalmoloģijā, kā arī aknu un nieru slimību ārstēšana,  mūsdienu iespējas neiroķirurģijā, neiroloģijā, kardioķirurģijā. Stradiņa slimnīcas Zinātniskās sēdes sākums ir plkst. 14:00. PROGRAMMA

Stradiņa slimnīcas Asinsvadu ķirurģijas centra 40 gadu jubilejas sēdē uzstāsies Asinsvadu ķirurģijas centra vadošie speciālisti – Latvijas Universitātes profesors Dainis Krieviņš, asinsvadu ķirurgs Dr. med. Edvīns Lietuvietis, dr. Kaspars Ķīsis, dr. Aigars Lācis, dr. Mārcis Gediņš, radiologi Dr. med. Maija Radziņa un Dr. med. Jānis Šavlovskis, kā arī citi referenti. Ar lasījumu par tēmu, kā samazināt asinsvadu ķirurģijas kardiovaskulāro mirstību uzstāsies Stenfordas Universitātes profesors, asinsvadu ķirurgs Kristaps Zariņš. Stradiņa slimnīcas Asinsvadu ķirurģijas centra  jubilejas sēdes sākums ir plkst. 9.30. PROGRAMMA

Paralēli Ārstu kongresam notiks arī 4. Māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress. Kongresā ar vairākiem lasījumiem un sēžu vadīšanā piedalās arī Stradiņa slimnīcas māsas un virsmāsas.
Kongresu norises vieta ir Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Rīgā. Latvijas Ārstu kongresu rīko Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību. Māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresu organizē Latvijas Māsu asociācija, Latvijas Ambulatorā dienesta ārstu palīgu profesionālā biedrība un Latvijas Vecmāšu asociācija.

20170922_095642.jpg

20170922_101525.jpg

IMG_0565.JPG

Foto: Veselības ministre Anda Čakša sirsnīgi sveic Stradiņa slimnīca Asinsvadu ķirurģijas centru jubilejā

Ārstu_kongresa_atklāšana_2017 011.jpg