Papildināta informācija par ārkārtas stāvokli slimnīcā

31. Jūlijs

Papildināta informācija par ārkārtas stāvokli Stradiņa slimnīcā!

 

Plkst. 20.30 Papildināta informācija par ārkārtas stāvokli Stradiņa slimnīcā: ĀRKĀRTAS SITUĀCIJA IR ATCELTA, NO PLKST. 22.00 SLIMNĪCA ATSĀKS DARBU NORMĀLĀ REŽĪMĀ, SNIEDZOT NEATLIEKAMO MEDICĪNISKO PALĪDZĪBU. Par plānveida pacientiem informācija tiks papildināta.

 

Aktīvā evakuācija ir beigusies, visi lielākie slimnīcas korpusi - A korpuss, 15. korpuss, 32. korpuss, 7., 9., 21., 22., 23., 24., 25. korpuss - ir pārbaudīti un atzīti par drošiem, taču plānveida un neatliekamā pacientu uzņemšana tiks atsākta tikai pēc Valsts policijas sniegtās informācijas un Slimnīcas operatīvās vadības grupas lēmuma par ārkārtas stāvokļa atcelšanu.

Lielākā daļa slimnīcas teritorijas ir pārbaudīta, pārējā teritorijā pārbaudes turpinās. Situācija tiek kontrolēta.

Svarīga informācija pacientu piederīgajiem! Slimnīcā ierīkots uzziņu tālrunis: 67069280. Zvanot uz šo tālruni līdz plkst. 22.00, piederīgie var noskaidrot, vai pacients turpina ārstēšanos Stradiņa slimnīcā vai pārvests uz citu ārstniecības iestādi.

Jau informējām, ka trešdien saņemti drošības draudi Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā. Nekavējoties tika uzsākta sadarbība ar Valsts policiju, VUGD, NMPD un citām ārstniecības iestādēm. Slimnīcā izsludināts ārkārtas stāvoklis, uzsākta pacientu evakuācija, apturētas plānveida operācijas, konsultācijas un izmeklējumi, kā arī apturēta pacientu uzņemšana un apmeklēšana.

Aicinām sekot līdzi publiskajai informācijai slimnīcas oficiālajos komunikācijas kanālos.